м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Гендерна селекція

Гендерна селекція - це процедура, яка дозволяє пацієнтам вибирати стать своєї дитини. Вибір статі дитини також називається балансуванням сім'ї і доступний пацієнтам шляхом тестування методом NGS або FISH під час циклу запліднення in vitro (ЕКЗ).

Як проходить процедура?

Висококваліфікований ембріолог з використанням лазера і мікроскопічної скляній голки забирає 3-6 клітин у ембріона. Замороження ембріонів після біопсії, щоб зупинити розвиток ембріонів на час вибору статі. Аналіз генетичного складу і статі в нашій лабораторії з використанням передових технологій. Оголошення рішення щодо якості та статі кожного з окремих ембріонів. Перенесення якісних ембріонів бажаної статі в матку.

ДНК діагностика моногенних захворювань

Моногенні захворювання виникають в результаті змін або мутацій в конкретних окремих генах. Відомо, що у 5-6 з 100 новонароджених дітей, зачатих як природним шляхом, так і з застосуванням методів ДРТ, можуть виявиться спадкові захворювання і різні пороки розвитку, які можуть істотно вплинути на здоров'я і якість життя дитини.

В "Медичному центрі ІГР" виконується широкий спектр ДНК тестування по найбільш поширеним моногенним захворюванням серед населення України. ДНК - тест дозволяє безпомилково виявити причину хвороби і поставити правильний діагноз. Також аналіз ДНК дає можливість встановити спорідненість між членами сім'ї (наприклад, батьківство) навіть у випадках, коли, наприклад, дитина знаходиться ще в утробі матері.

ДНК лабораторія виконує дослідження в перебігу 4-5 тижнів. Спеціальної підготовки перед здачею крові не потрібно. Для забору іншого біологічного матеріалу консультація проводиться індивідуально. Список послуг ДНК діагностики представлений нижче.

ДНК діагностика (молекулярно-генетичні дослідження):