м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Репродуктивна хірургія

Репродуктивная хирургия в Киеве

Різні ураження і захворювання репродуктивної системи жінки успішно лікуються за допомогою сучасної репродуктивної хірургії. Вона відкриває широкі можливості не тільки для високоточної діагностики, але і для ефективного усунення наявних проблем в роботі органів і систем. Кваліфіковані фахівці нашої клініки мають солідний досвід роботи в цій області і вирішують за допомогою репродуктивної хірургії широкий спектр «жіночих» проблем.

На протязі декількох десятків років лікарі в усьому світі успішно застосовують малоінвазивні і нетравматичними способи діагностики і лікування, які дають хороші результати і в багатьох випадках дозволяють зберегти повноцінне функціонування статевих органів.

Найчастіше різні захворювання вдається виявити на ранніх стадіях їх розвитку. Як правило, в цей період у пацієнток відсутні будь-які скарги через відсутність яскраво-виражених симптомів захворювання. На озброєнні у фахівців Медичного центру ІГР є велика кількість найсучасніших методів і технік, які дозволяють в найкоротші терміни встановити діагноз.

Лапараскопічні методи діагностики дозволяють провести ретельне обстеження жінки перед ЕКЗ. Також в ході процедури лікарі мають можливість виконати мікрохірургічні операції на маткових трубах, визначити місцезнаходження і розсікти наявні в органах малого таза спайки, виявити наявність кіст і інших доброякісних новоутворень. Для цих цілей використовується найсучасніша оптика з діаметром лінз не більше 0,5 мм.

За допомогою сучасної техніки лікарі мають можливість провести лапараскопічні обстеження і отримати достовірну інформацію про наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом в органах малого таза, наявних сужениях або запальних процесах.

Крім того, на озброєнні фахівців медичного центру ІГР завжди є традиційні і найбільш популярні в усьому світі методи діагностики: гістероскопія, ультразвукова діагностика, комп'ютерна томографія, рентгеноскопічний методи дослідження.

Що стосується процесу лікування, то найбільш часто в нашій клініці застосовуються ендоскопічні методи репродуктивної хірургії. Вони дозволяють ефективно лікувати різні захворювання в репродуктивних органах без важких ускладнень і наслідків для пацієнтів: великих і важкозагоюванних швів, післяопераційних рубців, спайок і різних ускладнень у вигляді запального процесу в органах малого таза.

Наша клініка провидить комплексне лікування різних гінекологічних захворювань не тільки у дорослих жінок, а й у дівчат-підлітків. Завдяки використанню безпечних методів репродуктивної хірургії виявлені навіть в самому юному віці проблеми, усуваються дуже швидко і ефективно, завдяки чому в подальшому вдається уникнути проблем із зачаттям і різних серйозних гінекологічних захворювань.

Статеві органи - це одна з найбільш вразливих частин організму. Її повноцінне функціонування є дуже цінним, адже саме завдяки здоровим органам репродукції кожна жінка має можливість пізнати радість материнства, без якого неможливе повноцінне існування людини, як особистості.