м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Тригубчак Оксана Андріївна

Лікар-генетик вищої категорії

Освіта:  «Сумський державний університет»

медичний факультет.

Харківська медична академія післядипломної освіти (ХМАПО)

Інтернатура за фахом «Медична генетика», кафедра «Клінічної генетики та ультразвукової діагностики» (ХМАПО), керівник Гречаніна О.Я. доктор мед. наук, професор, член-кор. НАМН України.

Професійний досвід:

Член «Всеукраїнської асоціації фахівців з медичної та лабораторної генетики» 

2000 - 2003 р працювала в рамках державної програми «Генетичного моніторингу в Україні»,

2003-2009г. «Сумське міське управління охорони здоров'я» (м.Суми), міським позаштатним спеціалістом зі спеціальності «Медична генетика». Проводила і виконувала державну програму «Генетичного моніторингу в Україні на 1999-2008 р»

2001-2009г. пологовий будинок №1 м.Суми

2009 року Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України (молодший науковий співробітник).

2010 -2011 р.р. Міністерство охорони здоров'я України, Департамент охорони материнства, дитинства та санаторно-курортного забезпечення (V категорія, ранг держслужбовця).

2011-2015 р «Український державний інститут репродуктології» Національної медичної академії післядипломної освіти (КМАПО) ім. П.Л.Шупика, «Клініка репродуктивних технологій»

2011-2017 р «Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини» (КМЦРПМ), відділення пренатальної діагностики.

 Спеціалізується і проводить:

- «Медико-генетичне» консультування сімей з обтяженим клініко-генеалогічним анамнезом родоводу.

- «Медико-генетичне» консультування (обстеження, лабораторна діагностика молекулярно-генетична, цитогенетична) дітей до 18 років.

-Допоміжні репродуктивні технології (ДРТ), метод PGD-PGS-NGS

-Консультування PGD-PGS-NGS

- «Репродуктивне консультування сімей» -планування дітонародження в сім'ї, якщо в одного з подружжя є спадкова і хромосомна патологія (за результатами цитогенетичних і молекулярно-генетичних досліджень, в т.ч. молекулярно-цитогенетичних).

-Клінічне ведення-супровід жінок з багатоплідною вагітністю після допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

- «Преконцепційна профілактика» і планування вагітності в родині з патологічним клініко-генеалогічним анамнезом родоводу (особливо, в разі вроджених аномалій розвитку і хромосомного захворювання у дитини від попередніх вагітностей.

-Клінічний супровід вагітності.

-Пренатальна (допологова) діагностика і перинатологія (сомато-генетичний скринінг з сіндромологіческой аналізом) із застосуванням лабораторної діагностики молекулярно-генетичної, цитогенетичної.

-Клінічне ведення вагітних з пороками соматичного розвитку у плода при багатоплідній вагітності.

-Ведення сім'ї з безпліддям, які готуються до проведення допоміжних репродуктивних технологій.

-Допоміжні репродуктивні технологи.

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

2012, 2013, 2016 р програма «ASFUDS» Association pour la synergie franco-ukrainienne dans le domaine de la santé »(Франція м.Париж)

Французьке-українського обміну і навчання фахівців в системі охорони здоров'я та фармації: «Європейський Госпіталь Помпіду», «Клінічний центр Кошен», «Дитячий клінічний центр Робера Дебре».