м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Гістероскопія при лікуванні жіночого безпліддя

Гістероскопія в Інституті Генетики Репродукції

  • гістероскопія видалення поліпів матки
  • гістероскопія ендометрія
  • ЕКЗ після гістероскопії

Ціна послуги "повний пакет" - 13 505 грн
"Повний пакет" включає в себе:

  1. операція (сучасне обладнання провідних європейських виробників, високий лікарський професіоналізм і багаторічний досвід)
  2. анестезія
  3. медикаменти
  4. перебування в клініці
  5. гістологічне дослідження

Наші телефони:
 (044) 220-00-03, (096) 220-00-03, (095) 220-00-03, (093) 220-00-03

Гістероскопія

Діагностика захворювань ендометрія, видалення моїм, поліпів, усунення спайок, ЕКЗ після гістероскопії, реконструктивні операції при аномаліях розвитку матки.

Одночасне проведення операції гистероскопии і лапароскопії значно економить кошти пацієнта і дозволяє позбутися пацієнта від двох і більше захворювань - ціна 29 425 грн.

Чума XXI століття - не тільки рак, але і безпліддя. Все збільшується кількість жінок і чоловіків, які не здатні самостійно обзавестися потомством, змушує лікарів вишукувати все нові і нові методи діагностики та лікування безпліддя. Якщо ж лікування неможливо, існує чимало способів обійти недугу і насолодитися повноцінної радістю батьківства і материнства.

Дуже часто жінка не може народити першу дитину тому, що її статеві органи функціонують неправильно (наприклад, внаслідок хвороби або якого-небудь фізіологічного порушення). Щоб знайти і усунути проблему лікарі-гінекологи часто використовують такий метод діагностики і лікування, як гістероскопія. Гістероскопія, по суті, це обстеження каналу шийки матки з використанням спеціального інструменту (гистероскопа).

В яких випадках лікар пропонує провести дану процедуру? Відзначимо основні:

Однак процедура має і свої протипоказання:

Так як гістероскопія є способом діагностики і лікування, різні її цілі пояснюють різні варіанти застосування. Так, офісна гістероскопія не вимагає ніяких особливих умов і може проводитися на амбулаторному прийомі. Однак така маніпуляція матиме тільки діагностичну мету. Якщо ж необхідне лікування, процедура проводиться в операційній, а також вимагатиме розширення цервікального каналу і знеболення. Крім того, перед проведенням операції збирається ретельний анамнез і проводяться всілякі обстеження і аналізи. Бажаний термін проведення операції за умови, що жінка перебуває в репродуктивному віці - 5-7 день після початку менструального циклу.

Всі маніпуляції проводяться тільки після того, як пацієнтка буде занурена в анестетичний сон. Після розширення цервікального каналу гістероскоп вводиться в порожнину матки. Далі лікар ретельно оглядає порожнину матки, устя маткових труб і сам канал. Може виконуватися біопсія, видалення поліпів або міоматозних вузлів. Після закінчення операції можуть спостерігатися короткочасні болі в області нижнього таза (спазмолітики допоможуть їх заглушити). Близько тижня пацієнтка може відзначати кров'яні виділення з піхви. Зазвичай вони необільні і незабаром організм відновлюється. На час настання місячних ніяких больових відчуттів, як правило, не виникає.