м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Ільїн Ігор Євгенович

Директор, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог Ільїн Ігор Євгенович - фото у Києві у медичному центрі ІГР

Лікар репродуктолог Ільїн І.Є.анонсує нове УЗД обладнання

Сертифікати та патенти

 • Член ISUOG.org - International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.
 • Член The American Society for Reproductive Medicine.
 • Учасник семінару "Правове регулювання допоміжних репродуктивних технологій".
 • Учасник першого майстер-каса Міжнародної школи Імунології і Алергології.
 • Учасник наукового симпозіуму "Актуальні проблеми медичної та лабораторної генетики".
 • Учасник науково-практичного семінару "Використання технології порівняльної геномної гібридизації в преімпантаціонной діагностиці".
 • Учасник Першого Міжнародного Симпозіуму з Медицині Плода "Ехокардіографія плода і аномалій розвитку плода: Особа, шия, кінцівки, скелетні дісплаціі".
 • Учасник 32 наукової програми ESHRE (Meeting of the European Society of Human Reproduction and Embryology) в Гельсінкі.
 • Учасник 24 наукової програми ESHRE в Барселоні (Іспанія).
 • Учасник науково-практичною конференції "Ендометріоз. Діагностичні міфи і хірургічні реалії. Репродуктивне здоров'я нації".
 • Учасник 17 міжнародної конференції "Репродуктивні технології сьогодні і завтра"

Публікації та статті доктора

http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/123456789/138450/34-
Buderatska.pdf?sequence=2

http://dspace.nbuv.gov.ua/bitstream/handle/123456789/156403/28-
Tatarskyy.pdf?sequence=1

Чим займається лікар-репродуктолог?

Лікар-репродуктолог займається репродуктивним здоров'ям і питаннями безпліддя.

Сімейні пари, які не можуть зачати дитину, в більшості випадків звертаються в професійні клініки, які займаються діагностикою причин і лікуванням безпліддя. Консультація експерта в області репродуктології дозволить точно визначити причини відсутності вагітності у вашому випадку. На відміну від урологів і гінекологів, які часто стикаються з безплідними парами, мета фахівців з безплідності - народження здорової дитини. Консультація фахівців репродуктологов, що працюють в "Медичному центрі ІГР", дозволить професійно і ефективно вирішити питання. Наші лікарі використовують різні методи і прийоми запліднення.

В якому випадку вам потрібно зв'язатися з фахівцем в області репродуктології?

Згідно зі стандартами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я, якщо подружжя не використовують протизаплідні засоби при активному статевому життю протягом року і не можуть завагітніти - пара вважається безплідною.

Плануємо похід до лікаря

Вам не потрібно здавати аналізи перед відвідуванням фахівця з репродуктології, але, бажано, принести свої медичні документи.
Зазвичай при першому обстеженні лікар виявляє причини, генетичну схильність та інші особливості захворювання.
Плануйте проходження всіх досліджень, які включають консультації з експертами, аналізи і діагностичні процедури. У більшості випадків чоловічі аналізи починаються зі здачі сперми. Жінки проходять більш широкий спектр діагностичних процедур. Необхідність здачі того чи іншого аналізу залежить від рекомендацій лікаря. Всі вони спрямовані на досягнення позитивного результату лікування безпліддя, а саме вагітності.
Найкраще досліджувати подружню пару одночасно.

Всі співробітники Медичного центру ІГР — репродуктологи, гінекологи, андрологи, ембріологи, анестезіологи, медичні сестри та адміністративний персонал - фахівці високого рівня, що володіють профільною освітою і багаторічним досвідом медичної практики в області допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

Наші лікарі є членами Європейського співтовариства репродукції людини і ембріології (ESHRE), членами Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).