м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Сурогатне материнство при лікуванні жіночого безпліддя

Суррогатное материнство в Киеве


Жінки, які взяли участь у програмі сурогатного материнства в якості сурогатної матері отримають від генетичних батьків компенсацію в розмірі до 520 000грн.


Чи справедливо твердження, що в боротьбі з жіночим і чоловічим безпліддям всі засоби хороші? На цей рахунок немає однозначної думки, однак, якщо уявити собі той стан повного відчаю, яке відчуває сімейна пара, не яка може з будь-якої причини завести дитину, то відповідь на це питання може здатися більш очевидною.

Якщо сімейна пара не може обзавестися довгоочікуваним малюком навіть після проходження всіх процедур, спрямованих на усунення причин безпліддя, досить часто вона вдається до допомоги сурогатної матері. Рятівним сурогатне материнство може стати і для тих жінок, у яких хірургічно видалено матку або є протипоказання до виношування дитини. Сучасні технології дозволяють домогтися того, щоб омріяна іншою жінкою дитина була генетично споріднена до подружжя. Такий спосіб є найбільш прийнятним для майбутніх батьків, так як скасовує психологічний дискомфорт від усвідомлення того, що дитина зовсім чужа.

Запліднену сперматозоїдами чоловіка яйцеклітину дружини переносять в організм сурогатної матері, де з імовірністю більше 50% вона приживається, даючи старт розвитку ембріона.

Однак, незважаючи на настільки очевидну простоту вирішення проблеми, існують і противники сурогатного материнства. Зазвичай їх претензії полягають в наступному:

Прихильники сурогатного материнства також вагомо аргументують свою позицію: