м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

ІКСІ (ICSI)

Процедура ИСКИ(ICSI) в лаборатории клиники лечения бесплодия ИГР в Киеве

ІКСІ (ICSI) - інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїда в ооцит в програмі екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) і перенесення ембріонів (ПЕ) в порожнину матки жінки.

Якщо говорити більш звичною мовою ІКСІ - це введення за допомогою спеціальних мікроманіпуляторів одного сперматозоїда прямо в цитоплазму яйцеклітини.

Історія першого застосування методу ICSI

Вперше метод ІКСІ, проведений з статевими клітинами людини був описаний в 1988 р. Лазенфордом. Перша вагітність, отримана шляхом запліднення за допомогою методу ІКСІ була отримана в 1992 році Бельгійським вченим Ван Стархеймом.

В даний час метод ІКСІ широко застосовується в програмах ЕКЗ, роблячи процес запліднення більш контрольованим і керованим. Запліднення при ІКСІ стало можливим навіть при наявності одиничних сперматозоїдів і тим самим дає шанс мати власних дітей чоловікам з важкими формами безпліддя. Застосування ІКСІ ефективно і при невдачі запліднення або при низькій частоті запліднення в звичайній програмі ЕКЗ.

ІКСІ - один з методів лікування безпліддя, який використовується в програмі ЕКЗ + ІКСІ при важкому чоловічому факторі і дозволяє відмовитися від застосування донорської сперми.

ІКСІ - ця операція, яку проводять фахівці нашого центру, дає можливість чоловікові мати генетично рідну дитину навіть у безнадійних ситуаціях.