м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Вітрифікація яйцеклітин

 

Витрификация яйцеклеток в Киеве

Вік не перешкода. В даний час сучасні кріотехнології дозволяють жінкам відстрочити народження довгоочікуваного потомства і перенести цей процес на більш пізній термін без будь-яких ризиків для здоров'я майбутнього малюка.

З кожним днем ​​все більшу кількість представниць прекрасної статі вдаються до заморожування яйцеклітин за допомогою методу, відомого під назвою вітрифікація.

Вітрифікація яйцеклітин відкриває великі можливості перед жінкою і дозволяє стати мамою в будь-який зручний період часу.

Ще кілька десятків років тому цей метод практично не використовувався, так як вважалося, що в результаті заморожування-розморожування біоматеріал втрачає свої первинні властивості, а його якість стає набагато гірше. Все змінилося в 2010 році, коли японські фахівці вперше провели миттєве заморожування ооцитів, що дозволило зберегти якість статевих клітин на найвищому рівні.

Багато жінок часто задають питання щодо того, для чого взагалі потрібна вітрифікація?

Процес розробки і використання даного методу пов'язаний з тим, що сьогодні все більша кількість сучасних дам відкладають вагітність «на потім». Пізнє дітонародження характерно для більшості розвинених країн світу. Часто це призводить до того, що жінці і зовсім не вдається народити дитину. Це пов'язано з тим, що ближче до сорока років практично кожна людина вже має досить велику кількість різних недуг сечостатевої сфери, які чинять негативний вплив на фертильність і в кінцевому підсумку призводять до безпліддя.

Головні переваги процедури вітрифікації яйцеклітин

1. Використання кріотехнологій для заморожування ооцитів дозволяє відкласти вагітність на більш пізній термін і зводить практично до нуля ймовірність почути діагноз «безпліддя» в майбутньому або народити дитину з будь-якими патологіями і відхиленнями, які частіше зустрічаються у «пізніх» породіль.

2. Досить часто заморожування яйцеклітин є вимушеним заходом. Наприклад, якщо на жінку чекає серйозне хірургічне втручання або лікування хіміопрепаратами (при онкологічних захворюваннях), які можуть негативно позначитися на загальному стані здоров'я і фертильності, зокрема.

3. Процедура дозволяє зберегти якісні яйцеклітини, які були «вирощено», але не використані під час протоколу штучного запліднення.

4. З етичної точки зору заморожування яйцеклітин є більш кращою процедурою, ніж заморожування вже сформованих ембріонів.

Раніше процес заморожування яйцеклітин не застосовувався, так як в процесі заморозки утворювалася велика кількість кристалів. Під час розморожування вони пошкоджували клітини ооцитів і робили їх непридатними для подальшого використання. Метод вітрифікації допоміг повністю усунути цю проблему. Завдяки блискавичному заморожуванню за допомогою екстремально низьких температур, кристали, просто на просто, не встигають утворитися.

Ідеальний вік жінки для проведення процедури - до тридцяти шести років. Заморожування можливо і в більш пізньому віці, однак, після 36 з кожним роком якість яйцеклітин знижується і підвищується ймовірність виникнення у ембріона різних патологій і аномалій.

Незважаючи на те, що сучасні кріотехнології дають відмінні результати, жоден лікар не може дати стовідсоткову гарантію, що протокол ЕКЗ з використанням размороженного біоматеріалу буде успішним. Статистичні дані свідчать про те, що при використанні методу вітрифікації яйцеклітин, відсоток успішних запліднень становить приблизно 50 відсотків.

Якщо ви бажаєте стати донором яйцеклітин в Києві - заходьте в розділ "Стати донором", де ви можете самостійно заповнити анкету.