м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Лапароскопія при лікуванні жіночого безпліддя

Лапароскопія в Інституті Генетики Репродукції

 • лапароскопія яєчників
 • лапароскопія кісти
 • лапароскопія труб
 • лапароскопія матки
 • лапароскопія кісти яєчника
 • лапароскопія видалення труби
 • лапароскопія при позаматкової вагітності
 • лапароскопія при міомі
Ціна послуги "повний пакет" - 22 825 грн

"Повний пакет" включає в себе:

 1. операція (сучасне обладнання провідних європейських виробників, високий лікарський професіоналізм і багаторічний досвід)
 2. анестезія (сучасні методи безпечної анестезії - Sevorane)
 3. медикаменти
 4. добове перебування в клініці
 5. гістологічне дослідження

Наші телефони:
 (044) 220-00-03, (096) 220-00-03, (095) 220-00-03, (093) 220-00-03

Лапароскопия в Киеве при лечении женского бесплодия

Боротьба з жіночим і чоловічим безпліддям складається з виявлення причин хвороби і подальшого її усунення (лікування). Сучасні медичні методи виявлення безпліддя дозволяють визначити причини недуги в 98% випадків. Далі починається комплексне обстеження пацієнтів, що включає в себе: клінічні, ендокринологічні та ендоскопічні методи.

Лапароскопія (як і гістероскопія) є дієвим способом боротьби з причинами безпліддя і призначається у всіх випадках, коли подальше обстеження жінки неможливо без з'ясування стану внутрішніх статевих органів. Ефективність застосування лапароскопії пов'язано з тим, що часто причинами безпліддя є:

Лапароскопія і дозволяє виявити будь-якої з перерахованих недуг, щоб почати спрямоване лікування безпліддя. Крім того, лапароскопія є методом малоінвазивним і дозволяє виконувати корекцію виявлених змін без особливих травм. Зокрема, за допомогою лапароскопії без особливих труднощів здійснюється:

Часто лапароскопія проводиться в парі з гистероскопией: таким чином вдається усунути практично всі з перерахованих проблем без кесаревого розтину або розсічення стінки матки.

Лапароскопія має наступну специфіку:

Операція не вимагає накладення швів. Використання мініатюрних інструментів дозволяє за одну госпіталізацію проводити кілька операцій, якщо існує така необхідність. Після закінчення операції пацієнтки в перший же день здатні самостійно вставати і рухатися, приймати їжу. Виписка зі стаціонарного лікування проводиться на 6-7 день після операції. Після цього протягом місяця протипоказане статеве життя. Жінка повинна регулярно обстежуватися у лікаря, проходити УЗД-діагностику. Може бути проведена стимуляція овуляції, гормонотерапія. При необхідності пацієнтку відправляють на ЕКЗ.