м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Стимуляція овуляції

Даний лікувальний цикл сприяє запуску овуляції і дозрівання яйцеклітин.

Чи потрібна мені стимуляція овуляція?

Стимуляція овуляції може бути відмінним вибором, якщо у Вас:

Якщо в жінки не має самостійної овуляції, то може знадобитися стимуляція овуляції. Найбільш поширеними причинами нездатності овуляції є стрес, коливання ваги і синдром полікістозних яєчників (СПКЯ). Інші причини можуть включати порушення гіпофіза, щитовидної залози і підвищення рівня пролактину. У деяких випадках відсутність овуляції відбувається через відмову яєчників. Це може статися після лікування раку або може бути початком менопаузи - передчасної недостатності яєчників.

Якщо у жінки нерегулярний менструальний цикл, моніторинг за допомогою ультразвукового сканування (відстеження фолікулів) і гормональної оцінки може допомогти визначити плідний час місяця і таким чином поліпшити шанси природного зачаття.

Перш ніж вирішити проблему овуляції, важливо провести певні тести, щоб встановити причину. Ці тести містять ультразвукове сканування яєчників і матки, аналізи крові для вимірювання ряду гормонів, включно зі щитовидною залозою, пролактин, ФСГ, ЛГ, тестостерон і інші андрогени (чоловічі гормони).

Також важливо переконатися, що яєчник здатний реагувати на медикаментозне лікування. Однією з можливих причин невдалої овуляції є недостатність яєчників, більш відома як менопауза. Якщо рівень концентрації FSH (> 10) високий, а концентрація AMH низька при вимірюванні на початку циклу, імовірна недостатність яєчників. У таких випадках лікування безпліддя виявляється менш успішним.