м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Внутрішньоматкова інсемінація при лікуванні жіночого безпліддя

Вже більше двох століть для вирішення проблеми чоловічого і жіночого безпліддя застосовується так звана внутрішньоматкова інсемінація. Суть процедури полягає в тому, що оброблену сперму вводять в порожнину матки. Статевого акту при цьому не відбувається.

Внутрішньоматкова інсемінація ефективна в тому випадку, якщо жінка здатна виносити дитину, однак або у чоловіка є проблеми зі статевою системою, або у дружини. Найбільш поширеними патологіями статевої системи з боку чоловіка є:

З боку жінки перешкоджати нормальному заплідненню можуть такі проблеми:

Внутрішньоматкова інсемінація дозволяє уникнути багатьох проблем, що актуалізуються в процесі статевого акту. Слід зазначити такі головні її переваги:

Внутрішньоматкова інсемінація проводиться в дні овуляції, при цьому овуляція може бути як природня, так і штучно викликана. У певні дні оброблена і концентрована чоловіча сперма через шийку вводиться в порожнину матки. Слід зазначити, що сама процедура абсолютно безболісна: сперму вводять за допомогою спеціального катетера дуже маленького діаметру, достатнього для проникнення в шийку матки. Внутрішньоматкова інсемінація триває в середньому близько 2-х хвилин. Після завершення процедури жінці необхідно залишатися в горизонтальному положенні близько півгодини.

Лікування безпліддя - дуже важливий процес, який включає як докладну діагностику пари, так і правильно вибране лікування для подружжя.