м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Донорські ембріони

У разі якщо в парі обидва партнери безплідні, здійснити свою мрію про створення сім'ї можна за допомогою донорських ембріонів.

У тих випадках, коли існують репродуктивні проблеми у обох партнерів, або коли інші варіанти лікування були невдалими, у пари є можливість використовувати донорські ембріони. В цьому випадку донорські яйцеклітини і донорська сперма використовуються для створення ембріонів, готових до переносу в матку жінки, і подальшому розвитку, як при природній вагітності.

Це також реальна можливість для самотніх жінок і одностатевих жіночих пар. Іноді пацієнти, які завершили цикл ЕКЗ і в них збереглися заморожені ембріони, можуть пожертвувати їх для лікування інших.

Як?

Ми можемо допомогти вам почати цей процес, надавши вам можливість переглядати анонімні профілі донорів чоловічої і жіночої статі, щоб вибрати найбільш підходящих. У разі, якщо для використання будуть обрані донорські ембріони іншої пари, анонімні профілі донорської пари також можуть бути передані вам.

Особистість донорів, наданих Медичним центром ІГР не буде Вам відома; Ваше ім'я або будь-які дані про Вас теж будуть передані донорам.

Медичний Центр ІГР використовує донорів у відповідності зі строгими критеріями. Це означає, що донорські яйцеклітини зазвичай надаються жінками у віці від 18 до 30 років, а сперматозоїди від чоловіків у віці від 18 до 41 року. Ми ретельно перевіряємо донорів, щоб переконатися, що вони не передадуть вам чи вашій майбутній дитині будь-які захворювання.

Лікування

Ми розморожуємо сперму обраного донора і готуємо її в нашій лабораторії безпосередньо перед заплідненням з донорськими яйцеклітинами. У разі використання заморожених донорських ембріонів вони будуть розморожені в день перенесення ембріонів.

Від жінки може знадобитися пройти курс прийому ліків для підготовки її матки до успішної імплантації ембріона. Процедура аналогічна тій, яка використовується в традиційному циклі ЕКЗ.

Що буде далі?

Після перенесення ембріонів, вам потрібно буде продовжувати приймати ліки, які прописані вашим репродуктологом, і почекати 14-16 днів, перш ніж робити тест на вагітність. Ви можете продовжувати свою повсякденну діяльність, але ми рекомендуємо вам утриматися від будь-яких фізичних вправ і частіше відпочивайте, якщо ви відчуваєте, що це необхідно. Медичний центр ІГР підтвердить вашу вагітність за допомогою УЗД і аналізів крові.