м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Лікування безпліддя

Лечение бесплодия в Киеве в клинике ИГР

  1. ЕКЗ запліднення в пробірці (in vitro)

Завдяки революційному розвитку допоміжних репродуктивних технологій з'явився спосіб лікування безпліддя, який подарував великі надії безплідним подружнім парам. Це метод екстракорпорального запліднення або запліднення «в пробірці», який на сьогоднішній день є найефективнішим методом лікування безпліддя, що допомагає навіть в самих безнадійних ситуаціях. Він застосовується в разі непрохідності або відсутності маткових труб, при чоловічому факторі безпліддя, при ендометріозі, патології яєчників, безплідді неясної причини і інших захворюваннях. ЕКЗ рекомендується також тим парам, у яких інші методи лікування виявилися неефективними. Чим раніше пара звернеться до ЕКЗ, тим вище у неї шанси на успіх, тому лікарі радять не продовжувати лікування безпліддя іншими методами більш 1,5-2 років.

Новорожденный ребенок после лечения бесплодия у супругов Киев

У програмі ЕКЗ після стимуляції яєчників у жінки дозріває кілька фолікулів, в яких знаходяться яйцеклітини. Лікар пунктує яєчник і витягує яйцеклітини, які потім запліднюються спермою чоловіка або донора поза організмом матері в спеціальних умовах. При зниженній якості сперми чоловіка виробляється введення одиничного сперматозоїда в яйцеклітину за допомогою мікроголки (метод ІКСІ). Через кілька днів, отримані ембріони переносяться в порожнину матки жінки, де і продовжують свій
розвиток.Лечение бесплодия методом ЭКО+ИКСИ в Киеве

Одна спроба екстракорпорального запліднення дає вірогідність зачаття в середньому 20-45%, що навіть трохи вище середньої частоти настання вагітності звичайним шляхом. Імовірність зачаття в програмі ЕКЗ залежить від віку подружжя, стану їх здоров'я, якості застосовуваних препаратів і матеріалів, числа і якості отриманих ембріонів, і деяких інших чинників. Невдача в одній спробі ЕКЗ ще не означає, що даний метод виявився неефективний.

Майже 95% безплідних пар можуть завагітніти при проведенні їм декількох спроб ЕКЗ. Сучасні допоміжні репродуктивні технології, такі як ЕКЗ і ІКСІ, вже допомогли мільйонам безплідних пар у всьому світі, і ми сподіваємося, що вони допоможуть і Вам.

ЭКЗ+ІКСІ 

(Можливо з ПГД (передімплантаційної генетичної діагностикою ембріонів)) + медикаменти.

Ціна від 50 000 до 90 000 грн.

Подробиці за телефонами: (044) 220-00-03, (096) 220-00-03, (095) 220-00-03, (093) 220-00-03.

Причини безпліддя у чоловіків і жінок

Стрессы на работе - одна из популярных причин бесплодияЗ кожним роком все більша кількість сімейних пар стикаються з проблемами зачаття дитини і чують від лікарів невтішний діагноз - безпліддя. При цьому тенденція зростання кількості безплідних пар відзначається на тлі поліпшення рівня життя людей, їх матеріального достатку, а також в період бурхливого розвитку науки і техніки. Незважаючи на це, статеві органи з кожним роком все гірше і гірше справляється зі своїм основним завданням - продовженням роду. При цьому вчені всієї Землі так і не можуть однозначно відповісти на таке важливе і цікавляче багатьох людей питання: «Яка основна причина прогресуючого зростання безпліддя людей в різних країнах світу?».

Думка лікарів: екологія, стреси, технології, їжа, спосіб життя, ГМО, інфекції і хронічні захворювання заважають жінкам завагітніти

Так, деякі експерти вважають, що всьому виною погана екологія, а також стрімкий розвиток науки і всіляких технологій, інші пов'язують зростання кількості безплідних пар з вживанням генетично модифікованих продуктів харчування, а також неправильним способом життя. Однак, єдиної точки зору на причини даної проблеми поки що немає.

Неблагоприятная экологическая обстановка часто становится одной из причин бесплодия

Так, статистика невтішна: на сьогоднішній день близько 50-80 млн. Пар зіткнулися із проблемою зачаття дитини і з особистого досвіду знають, що таке безпліддя. При цьому медики б'ють на сполох і повідомляють, що з кожним роком кількість таких пар збільшується, в середньому, на 2 млн. І тут мова йде лише про тих свідомих людей, які офіційно звернулися за допомогою до фахівців.

Неофіційна статистика говорить про те, що реальна кількість сімейних пар, які страждають від безпліддя, набагато більше. Деякі з них «перемикаються» з цієї проблеми на роботу, інші всиновлюють дітей, а треті так і живуть з цим болем все своє свідоме життя. І все це відбувається в той час, як сотні тисяч спеціалізованих клінік, медичних центрів і лікарень з кожним роком все більш ефективно борються з проблемою безпліддя і дарують тисячам чоловіків і жінок щастя стати батьками - довгоочікувану дитину і в повній мірі відчути радість батьківства і материнства.

Фахівці радять не впадати у відчай і не «бити тривогу», якщо перші спроби завагітніти були невдалими. Діагноз безпліддя ставиться тільки після року регулярного статевого життя без використання будь-яких методів і способів контрацепції. У тому випадку, якщо жінці тридцять п'ять і більше років, то задуматися про наявність будь-яких проблем і збоїв в роботі репродуктивної системи слід вже після 6-ти місяців регулярних статевих відносин без запобігання.

У чому причина безпліддя і які методи лікування?

У сучасному світі існує думка про те, що безпліддя - це виключно жіноча проблема, а неможливість зачаття дитини безпосередньо пов'язана зі збоями в роботі жіночої статевої системи. Однак, вчені всього світу вже давно зійшлися на думці, що чоловіче безпліддя зустрічається також часто, як і жіноче. Процентне співвідношення становить приблизно 40 на 40 відсотків. Решта 20 відсотків - це безпліддя, причини якої не встановлено (найбільш часто пов'язують з так званою несумісністю партнерів).

Серед основних причин жіночого безпліддя найбільш часто фахівці називають наступні:

Що стосується чоловічого безпліддя, то переважна більшість проблем викликано порушеннями сперматогенезу (незадовільною якістю сперми). При цьому медики виділяють 3 основні форми чоловічого безпліддя:

При цьому лікарі та експерти в сфері репродуктивної медицини не перестають попереджати про те, що з віком ризик виникнення безпліддя значно зростає. Особливо, коли мова йде про представниць жіночої статі, чия фертильність значно знижується по досягнення тридцятирічного віку. Основна причина цієї тенденції - з віком в жіночому організмі дозріває майже в 3 рази менше фолікулів, а якість самих яйцеклітин при цьому значно погіршується. Крім того, низька якість жіночих статевих клітин часто призводить не тільки до ненастання вагітності, а також до мимовільних викиднів або народження малюка з різними генетичними відхиленнями.


У чоловіків в цьому плані ситуація виглядає значно краще, адже їх можливості зачати дитину починають поступово зменшуватися лише після 55 років. Однак, медики вважають, що неправильний спосіб життя, шкідливі звички, а також вживання "нездорових" продуктів харчування в щоденному раціоні можуть привести до проблем в роботі репродуктивної системи чоловіка і в більш ранньому віці.

Діагностика чоловічого і жіночого безпліддя

Диагностика мужского и женского бесплодия

У тому випадку, якщо парі не вдається зачати дитини протягом 1-го року регулярних статевих відносин без застосування контрацептивів, то обом партнерам слід звернутися за допомогою в спеціалізовані медичні установи і пройти комплексну діагностику.
При цьому процес обстеження жінки і чоловіки - це два абсолютно різних діагностичних процесу.

Так, в процесі дослідження стану здоров'я репродуктивної системи жінки проводяться такі обов'язкові дослідження:

В процесі діагностики стану репродуктивної системи чоловіка основним аналізом є спермограма, яка дозволяє оцінити кількість і якість сперматозоїдів в спермі, їх рухливість і інші характеристики. У тому випадку, якщо спермограма показує будь-які відхилення в якості сперми, то чоловікові можуть бути призначені інші методи дослідження і діагностики для більш достовірного визначення причин безпліддя.

Крім комплексної діагностики обох партнерів подружжя, як правило, багатьом призначаються спеціальні тести на біологічну і імунологічну сумісність.

Методи допоміжної репродукції (МВР)


Процедура ЭКО(экстракорпоральное оплодотворение)

МВР (Методи допоміжної репродукції) - основний спосіб лікування різних форм безпліддя

В останні роки репродуктивна медицина зробила солідний крок вперед, завдяки чому з'явилися нові ефективні методи допоміжної репродукції, які дозволяють лікувати безпліддя різних форм і видів.


Протягом останніх трьох десятків років головним МВР є ЕКЗ - екстракорпоральне запліднення (штучне запліднення в пробірці). Лікарі-репродуктологи в різних країнах світу добре знайомі з даним методом допоміжної репродукції і ефективно його застосовують на практиці.
Сама процедура «запліднення в пробірці» складається з декількох основних етапів, кожен з яких вже давно відпрацьований фахівцями в сфері репродуктивних технологій, і складається з:

ЭКЗ(IVF)

Лечение бесплодия позволяет супругам получить долгожданную беременность и родить здорового малыша методом искусственного оплодотворения ЭКО

Незважаючи на те, що сама процедура ЕКЗ - це стандартна послідовність етапів і процесів, кожен організм людини є унікальним. Саме тому лікарі використовують індивідуальний підхід до кожного подружжя і призначають спеціальні медикаменти і терміни кожного етапу ЕКЗ в індивідуальному порядку.


На сьогоднішній день велика кількість спеціалізованих медичних установ, що займаються проблемами лікування безпліддя методами допоміжної репродукції, ефективно застосовують ЕКЗ для лікування різних форм і видів як чоловічого, так і жіночого безпліддя. При цьому ефективність даного методу підтверджується десятками і навіть сотнями тисяч дітей у всьому світі, які з'явилися на світ завдяки цьому методу. Незважаючи на успішність лікування, загальна ефективність ЕКЗ не перевищує 40 відсотків. Саме тому фахівці в сфері репродуктивних технологій постійно працюють над питаннями збільшення кількості успішних циклів штучного запліднення. Для цього в останні роки досить часто застосовується тактика підсаджування в порожнину матки не «молодих» 3-х денних ембріонів, а більш «зрілих» 5-ти денних. Дана тактика дозволяє більш достовірно визначити перспективи подальшого розвитку ембріона в організмі жінки.

Крім того, підвищити ефективність і кількість успішних штучних запліднень дозволяють інші МВР, перелік яких в кожному медичному закладі може бути різним.

ІКСІ(ICSI)

Процедура ИКСИ при лечении бесплодияУ тому випадку, якщо проблеми із зачаттям викликані збоями в роботі чоловічої статевої системи, то найбільш часто застосовується такий МВР, як ІКСІ (ICSI) .Його суть - це безпосереднє введення сперматозоїда в яйцеклітину. При цьому даний метод досить часто поєднується зі згаданим вище ЕКЗ. Однак, численні дослідження показали, що на сьогоднішній день МВР ІКСІ не дозволяє достовірно оцінити стан сперматозоїдів, а дозволяє вивчити їх лише поверхово.

ІМСІ(IMSI)

Вченими був розроблений новий, більш ефективний МВР під назвою ІМСІ (IMSI), який дозволяє більш детально дослідити чоловічі статеві клітини і виявляти будь-які порушення в їх структурі.

Неінвазивний пренатальний тест НІПТ-ВТ - визначення можливих хромосомних захворювань плода за аналізом крові матері

Щоб встановити ймовірність народження у подружньої пари дитини з різними генетичними порушеннями і відхиленнями, медики проводять так звану Передімплантаційну генетичну діагностику, а також порівняльну геномну гібридизацію. Читайте докладніше про тест НІПТ-ВТ.

І перший і другий метод дозволяють детально досліджувати ембріон на наявність генетичних аномалій до того, як він буде підсаджений в матку до жінки. Дані методи дозволяють підвищити не тільки ефективність ЕКЗ, а також мінімізувати ризик самоаборту, але і практично зводять до нуля ймовірність народження малюка з генетичними порушеннями.

Спеціалізована клініка «IGR» пропонує кілька ефективних програм, які дозволяють в рази підвищити ефективність лікування різних форм жіночого і чоловічого безпліддя, а також звести до мінімуму фінансові ризики і втрати кожної сімейної пари.


Терміни:

Допоміжні репродуктивні технології -  методи лікування й процедури, пов'язані з обробкою яйцеклітин і сперматозоїдів з метою настання вагітності. До ДРТ відносяться: внутрішньоматкова інсемінація, ЕКЗ, кріоконсервація ембріонів, донорство яйцеклітин і ембріонів, сурогатне материнство..


Екстракорпоральне запліднення - метод лікування безпліддя, при якому яйцеклітини витягуються з яєчників жінки, запліднюються сперматозоїдами чоловіка (донора) в умовах ембріологічної лабораторії. Виникаючі в результаті ембріони переносяться в матку жінки.

Фолікули - структурний компонент яєчника, що містить яйцеклітину. У кожному менструальному циклі у жінки зростає один фолікул, в якому паралельно «дозріває» яйцеклітина.


Яйцеклітина - жіноча статева клітина.

Метод ІКСІ - словосполучення, складене з латинських коренів: intra = в, всередину, cytoplasma = вміст клітини, spermium = сперматозоїд. Метод штучного запліднення, при якому один єдиний сперматозоїд за допомогою найтоншої мікроголки впорскують в яйцеклітину.


Ембріон - яйцеклітина, запліднена сперматозоїдом і яка пройшла як мінімум одну поділку.