м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Чому потрібно вибрати нас?

Як тільки ви приймаєте рішення почати лікування безпліддя, ви робите усвідомлений і важливий крок на шляху до своєї мрії - стати батьками.

Щоб цей шлях став успішним ми пропонуємо пройти його разом з нами. У Медичному центрі ІГР ми виконуємо Ваші мрії ось уже 20 років. Незалежно від вашої ситуації наші експерти, кращі фахівці з безплідності, будуть тісно співпрацювати з Вами для розробки індивідуального плану лікування безпліддя. Серед основних напрямків медичного центру: ЕКО, ІКСІ, ПГД, репродуктивна хірургія, генетична і пренатальна діагностика, використання донорських яйцеклітин і сурогатне материнство.

Як тільки ви звернетеся до нас, ми надамо вам всебічну консультацію, відповімо на всі питання, що цікавлять і підберемо програму для вашого конкретного випадку.

Ви можете бути впевнені, ми також як і ви хочемо, щоб ви впізнали радість материнства і батьківства. Тому докладемо максимум зусиль, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Медичний Центр ІГР серйозно ставиться до ваших мрій і піклується про Вас, тому чому б Вам не впізнати нас краще?

Надаємо 10 фактів, які Вам варто дізнатися про нас перед початком лікування:

● Медичний центр ІГР - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх видів безпліддя;
● Ми постійно вчимося і своєчасно впроваджуємо нові технології і програми лікування;
● Наші лікарі - професіонали вищої категорії, кандидати медичних наук;
● Як тільки ви звернетеся до нас, ми надамо вам всебічну консультацію, оцінку, відповімо на всі питання, що цікавлять і підберемо програму для вашого конкретного випадку.
● Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
● Наша команда генетиків - найсильніша в Україні.
● Ми будемо чесні з вами щодо ваших результатів і шансів на успіх;
● У нас працюють фахівці різних напрямків: урологи, гінекологи, акушери, лікарі УЗД, ембріологи, репродуктологи та генетики.
● Всі обстеження, аналізи та лікування проводяться в нашому медичному центрі, в Києві, за адресою: проспект Перемоги 121-Б.