м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Лікування чоловічого безпліддя

Чоловіче безпліддя - не вирок

Велика кількість чоловіків у всьому світі мають проблеми в роботі сечостатевої системи, які призводять до безпліддя. Існує величезна безліч факторів і першопричин, які можуть викликати цю досить делікатну недугу. Офіційна статистика говорить про те, що кількість чоловіків, яким поставлений діагноз безпліддя, стає дедалі більше. І це тільки ті пацієнти, які зважилися звернутися за професійною допомогою до лікарів. Адже найчастіше чоловіки замовчують свої проблеми і вважають за краще не звертатися в лікарню до кваліфікованих фахівців, вважаючи такий діагноз ганебним.

Перше, на чому слід акцентувати увагу - це симптоми, які можуть говорити про наявність будь-яких проблем або збоїв в роботі репродуктивної системи чоловіка. Головний з них: ненастання вагітності у партнерки при регулярних статевих стосунках.

До інших проявів і ознак можливої недуги відносяться:

Лечение бесплодия у мужчин Киев

Найчастіше хвороба протікає безсимптомно і виявляється лише після довгих і невдалих спроб зачати дитину природним шляхом.

ВООЗ має своє визначення такої недуги, як безпліддя. Відповідно до наявного визначення діагноз безпліддя ставиться тому подружжю, якому протягом року регулярних статевих відносин не вдається зачати дитину природним шляхом.

Для того, щоб визначити причини проблем із зачаттям, чоловік повинен пройти комплексне обстеження, яке включає в себе різні діагностичні процедури і здачу лабораторних аналізів.

Як правило, на першому етапі діагностики чоловік здає спермограмму. Цей аналіз є дуже інформативним, завдяки чому дозволяє відразу ж виключити наявність так званого фактора чоловічого безпліддя.

Спермограма дає уявлення про якість чоловічої сперми, а саме:

Розшифровка вищевказаних показників і покладена в основу класифікації основних причин безпліддя у чоловіків.

Вартість лікування чоловічого безпліддя

ЕКО + ІКСІ (можливо з ПГД (передімплантаційної генетичної діагностикою ембріонів)) + медикаменти.

Ціна від 50 000 до 90 000 грн.

0613 Черезшкірна аспіраційна біопсія придатка яєчка (PESA) - 3200 Грн.

0614 Черезшкірна аспіраційна біопсія яєчка (TESA) - 2519 Грн.

0132 Внутрішньоматкова інсемінація - 6970 Грн. 

Подробиці за телефонами: (044) 220-00-03, (096) 220-00-03, (095) 220-00-03, (093) 220-00-03.

Причини чоловічого безпліддя: які вони?

Основні причини, які викликають проблеми в роботі статевих органів і систем чоловіки і призводять до безпліддя, можна розділити на 3 основні категорії:

Викликані недостатньою кількістю сперматозоїдів в спермі. Відповідно до норм, в 2 мл сперми повинно міститися не менше 40 млн. сперматозоїдів. У тому випадку, якщо при здачі спермограми встановлюється, що цей показник нижче норми, то лікарі констатують у пацієнта олігозооспермію.

Пов'язані з відхиленнями в якості насінної рідини. У нормі чоловіча сперма - це суспензія, що складається з сперматозоїдів, лейкоцитів і округлих клітин. Сперматозоїди можуть бути повноцінними (здоровими, без будь-яких видимих ​​відхилень у будові), або ж дефектними. Найчастіші дефекти сперматозоїдів - це дві головки або два джгутики, асиметрія або викривлення в будові, занадто потовщена або тонка шийка. Відповідно до медичних норм, мінімальна кількість «якісних» сперматозоїдів в спермі не повинна бути менше двадцяти відсотків від їх загальної кількості. У тому випадку, якщо діагностується велика кількість хворих сперматозоїдів в еякуляті, то мова йде про тератозооспермію.

Рухова активність сперматозоїдів - важливий показник якості сперми. Здорові сперматозоїди дуже рухливі і пересуваються зі швидкістю 30 сантиметрів на годину. Якщо в будові сперматозоїда є морфологічні відхилення (відсутній джгутик і т.п.), то він втрачає здатність до самостійного пересування і вже не може запліднити жіночу яйцеклітину природним шляхом.

Кожна вищевказана категорія причин викликає різні хвороби, які в подальшому стають причиною безпліддя у чоловіків.

Щоб визначити причини чоловічого безпліддя пацієнт повинен здати такі аналізи і пройти діагностичні процедури:

Наведений перелік - далеко не повний список аналізів, які можуть бути призначені пацієнту. За рекомендацією лікаря може знадобитися здача і інших аналізів для виявлення першопричин недуги.

Основні причини олигозооспермии

До недостатньої кількості сперматозоїдів в еякуляті можуть призводити такі захворювання і порушення:

Основні причини тератозооспермії

До великої кількості сперматозоїдів з морфологічними змінами в спермі призводять:

При тератозооспермії зачаття природним шляхом можливо. Однак, ймовірність настання вагітності значно знижена. Крім того, при наявності в еякуляті великої кількісті низькоякісних і дефектних сперматозоїдів, ризик вроджених дефектів і аномалій у плода вищий. Також в рази підвищується ймовірність смерті ембріона на початкових етапах його розвитку.

Причини зниження рухової активності сперматозоїдів

Фактори і захворювання, які чинять негативний вплив на рухову активність сперматозоїдів в еякуляті - це:

Крім вищевказаних причин і захворювань, досить часто причиною чоловічого безпліддя є різні порушення в роботі ендокринної системи, а також всілякі генетичні дефекти і аномалії.

Ефективне лікування чоловічого безпліддя в Києві

Перш ніж приступити до процедури лікування безпліддя у чоловіків, пацієнт повинен здати такі аналізи і пройти такі обстеження:

  1. Спермограмму (є одним з найбільш інформативних аналізів, відноситься до категорії основних).
  2. Аналіз на наявність антитіл.
  3. Аналіз крові на статеві гормони і гормони щитовидної залози.
  4. Ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи (УЗД).

Ми рекомендуємо також такі аналізи (показники функціональності передміхурової залози)

0267 Визначення рівня цинку в еякуляті 370 Грн.
0268 Визначення рівня фруктози в еякуляті 470 Грн.
0269 Визначення рівня лимонної кислоти в еякуляті 470 Грн.

Профессиональная диагностика и лечение мужского бесплодия в Киеве в ЭКО клинике IGR позволит вам стать отцом

Крім основних аналізів за рекомендацією лікаря чоловікові можуть бути призначені такі методи дослідження, як біопсія яєчка і вазографія.

Після отримання результатів усіх аналізів, вимальовується загальна картина, яка дає лікареві можливість визначити причини, які викликали безпліддя.

Досить часто, щоб побороти недугу, буває досить правильно скоригувати спосіб життя. Нормалізувати режим дня, повністю виключити шкідливі звички, регулярно займатися спортом, обмежити вживання жирних та гострих продуктів. Якщо рекомендації в цьому напрямку виявилися неефективними, то пацієнту призначається консервативне або хірургічне лікування. Іноді - фізіопроцедури.

Методи лікування безпліддя у чоловіків

Сьогодні існує велика кількість різних методів при яких лікування безпліддя Київ дає високу ефективність. При неефективності медикаментозної терапії і хірургічного лікування пацієнтові може бути запропоновано лікування безпліддя за допомогою МВР - методів допоміжної репродукції. Основний з них - ЕКЗ.

Сучасні репродуктивні технології досить часто виявляються найбільш дієвим способом побороти настільки делікатний недуг. Також до допоміжних репродуктивних технологій вдаються ті пари, у яких є підвищений ризик народження дитини з різними генетичними відхиленнями і аномаліями.

Найчастіше ЕКЗ при чоловічому безплідді - це єдиний шанс для пари стати батьками довгоочікуваного маляти. У переважній більшості випадків лікування чоловічого безпліддя за допомогою штучного запліднення дає хороші результати.

Так, якщо для природного запліднення необхідно, щоб в спермі чоловіки містилося 80 млн. сперматозоїдів, то для успішного протоколу ЕКЗ потрібно всього лише кілька, але «якісних» примірників.

Наша клініка є однією з передових спеціалізованих медичних установ в Києві, яка займається лікуванням найскладніших форм і видів чоловічого безпліддя. Ми беремося навіть за тих пацієнтів, яким інші лікарі відмовили в лікуванні. Наші досвідчені лікарі роблять все можливе і неможливе, щоб в результаті кожна бездітна пара почула в своєму будинку довгоочікуваний дитячий сміх.