м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Процедура ЕКЗ при лікуванні жіночого безпліддя

Одним з найбільш ефективних методів лікування безпліддя різного генезу є ЭКЗ+ІКСІ.

Завдяки високому рівню розвитку технологій, методик і найсучаснішого устаткування лікарям-репродуктологам і ембріологам вдалося максимально наблизити процес штучного запліднення до того, який проходить природним шляхом в організмі здорової людини.

У нашій клініці представлений широкий спектр сучасних репродуктивних технологій, які дозволяють ефективно лікувати різні форми і види безпліддя.

Штучне запліднення – це певна послідовність етапів, кожен з яких проводиться нашими кваліфікованими лікарями на найвищому рівні і відповідає високим європейським стандартам якості медичних послуг.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, тому, щоб процедура була максимально ефективною і безпечною, для кожної подружньої пари складається індивідуальний протокол ЕКЗ з урахуванням стану здоров'я чоловіка і жінки.

Для зручності наших пацієнтів і економії фінансів, розроблені кріопрограмми, які дозволяють зберігати отримані раніше ембріони протягом довгого часу і використовувати їх в подальшому в разі проведення повторних запліднень.

Незважаючи на те, що для кожної пари складається індивідуальна програма лікування за допомогою ЕКЗ Київ, основні етапи штучного запліднення залишаються стандартними:

Через кілька днів після перенесення ембріонів, жінці призначають спеціальні аналізи та УЗД для підтвердження настання вагітності.

За бажанням пацієнтів в процесі протоколу ЕКЗ можуть використовуватися спеціальні технології, які знижують ризик настання багатоплідної вагітності.

Для вас в нашій клініці працюють найкращі лікарі столиці: гінекологи, репродуктологи та ембріологи. Команда наших високопрофесійних фахівців вкладає частинку своєї душі для досягнення позитивного результату.

Наші досвідчені лікарі готові надати допомогу кожній сімейній парі, яка зіткнулася з безпліддям і пройти нелегкий шлях від мрії про дитину до її народження і разом з вами порадіти довгоочікуванному поповненню в вашому сімействі.