м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Кріоконсервація сперми

Криоконсервация или заморозка спермы в Киеве

Замороження сперми в Києві

Найчастіше трапляється так, що стан здоров'я пацієнта-чоловіка не дає можливість виконати забір чоловічої сім'яної рідини безпосередньо в день проведення процедури ЕКЗ. У такому випадку лікарі вдаються до заморожування сперми за допомогою кріотехнологій.

На сьогоднішній день вирішити цю проблему і багато інших дозволяє криоконсервация сперми. Вчені всього світу в один голос заявляють, що заморозити чоловічі статеві клітини без нанесення їм шкоди можливо.

Якщо не вдаватися в подробиці, то можна сказати, що кріоконсервація сперми - це особливий метод збереження чоловічого біоматеріалу (сперматозоїдів), в процесі якого відбувається миттєва заморозка, зберігання і розморожування статевих клітин чоловіка.

Ефективність застосування кріотехнологій для зберігання сперми підтверджує той факт, що в усьому світі величезна кількість жінок були запліднені саме розмороженими статевими клітинами.

Якщо у чоловіка є якісь відхилення в якості сім'яної рідини, то в момент задовільної якості сперми можна виконати забір матеріалу, який буде використаний в потрібний період часу. Також досить часто заморожені сперматозоїди лікарі називають «золотим запасом» кожного пацієнта, який виступає певною гарантією того, що навіть в разі непередбачених ситуацій зі здоров'ям чоловік матиме можливість стати батьком.

Найбільш часто до процедури заморожування сперми вдаються в одному з наступних випадків:

1. Чоловік з певних причин не має можливості бути присутнім фізично в клініці в день проведення процедури штучного запліднення. В такому випадку здача еякуляту з подальшим його заморожуванням проводиться заздалегідь.

2. При здачі спермограми у чоловіків виявлені які-небудь порушення: низька рухливість сперматозоїдів, їх недостатня кількість або значні відхилення в морфології (будові). В такому випадку чоловікові доводиться здавати еякулят, як мінімум, 2-3 рази протягом декількох тижнів, щоб у лікарів була можливість відібрати з наданого матеріалу «якісні» сперматозоїди для подальшого запліднення.

3. Пацієнту показано лікування хіміопрепаратами при онкологічних недугах або серйозна хірургічна операція на статевих органах, які можуть привести до порушень в роботі репродуктивної системи в майбутньому.

4. Чоловік планує народження довгоочікуваного потомства в майбутньому і хоче застрахувати себе від втрати фертильності в разі різних травм і перенесених захворювань.

Численні дослідження показали, що чоловічі сперматозоїди набагато краще, ніж, наприклад, яйцеклітини, переносять процес заморожування-розморожування і при цьому не втрачають своїх функціональних якостей. Кріоконсервація сперми - це впевненість в тому, що ніякі життєві обставини не зможуть вплинути на можливість чоловіка обзавестися довгоочікуваним спадкоємцем або спадкоємицею в майбутньому.