м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Капустін Едуард Вікторович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук

Всі співробітники Медичного центру ІГР - репродуктологи, гінекологи, андрологи, ембріологи, анестезіологи, медичні сестри та адміністративний персонал - фахівці високого рівня, що володіють профільною освітою і багаторічним досвідом медичної практики в області допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

Наші лікарі є членами Європейського співтовариства репродукції людини і ембріології (ESHRE), членами Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).

Репродуктолог - лікар, що займається проблемами репродуктивної медицини. Такі фахівці орієнтуються в підборі методів допоміжної репродуктології, а також займаються проведенням ЕКЗ (екстракорпорального запліднення).

Попередньо фахівець проводить комплексне обстеження, результати якого допомагають визначити причини безпліддя. Додатково фахівець може направити до гінеколога або андролога. Репродуктологи допомагають не тільки в питаннях безпліддя, але і допомагають при порушеннях менструального циклу, а також при питаннях передчасних пологів або викиднів.

Необхідно звернутися до лікаря-репродуктолога в Києві, якщо ви не можете завести малюка природним шляхом, без допомоги фахівців. Перший прийом передбачає, щоб на відвідуванні була саме подружня пара , адже складності із зачаттям можуть бути пов'язані не тільки зі здоров'ям жінки, а й зі здоров'ям чоловіка.

Для лікування безпліддя використовуються різні сучасні методи, наприклад стимуляція овуляції, ін'єкція сперматозоїдів, звернення до донорських програм, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), а також внутрішньоматкова інсемінація (або ВМІ).

Якщо довго не настає бажана вагітність, варто звернутися до репродуктолога. Також ви можете звернутися до фахівця, якщо вас турбують порушення менструального циклу, маткові кровотечі, безпричинний набір ваги, постійні вугрі, завмерлі вагітності, активізація росту волосся на тілі, а також якщо вік подружжя перевищує 35 років.