м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Попередні випадки невдалого ЕКЗ

ЕКО - допоміжна репродуктивна технологія, яка в рази підвищує шанси на успішне зачаття і народження дитини при різних формах безпліддя, але при цьому не дає 100% гарантію і не є панацеєю. Процедура проводиться за суворими показаннями, найчастіше при складних формах порушення фертильності у чоловіків і жінок.

Статистика говорить про те, що в першому протоколі вагітність наступає в 20-30% випадків. Кожна наступна спроба ЕКО збільшує шанси на зачаття до 60-70%.

Якщо протокол ЕКЗ виявився безуспішним, аналіз ситуації і пошук першопричин ненастання вагітності допомагає підвищити вірогідність зачаття під час наступної спроби. У медичному центрі ІГР при невдалих спробах екстракорпорального запліднення виконується:

Успішне прикріплення ембріона в порожнині матки залежить від багатьох факторів, в тому числі стану і товщини ендометрію. Якщо структура слизової матки сприятлива для імплантації, ембріон без проблем закріплюється і продовжує свій розвиток. Період максимальної зрілості ендометрія іменується в медицині таким поняттям, як імплантаційне вікно. Період відкриття такого вікна складає близько 48 годин. Неготовність слизової порожнини матки прийняти запліднене яйце є частою причиною неефективності ЕКО.

Щоб максимально точно визначити кращі години для підсадки ембріона, в медичному центрі ІГР виконується біопсія ендометрія. Це неінвазивна діагностична процедура, при якій проводиться забір зразків матеріалу для подальшої лабораторної діагностики. Цей вид дослідження дозволяє не тільки визначити «імплантаційне вікно» і ступінь дозрівання ендометрія, а також діагностувати цілий ряд захворювань репродуктивної системи.

Під час процедури забору зразків ендометрія в порожнину матки пацієнтки вводиться невелика трубка з поршнем, за допомогою якої виконується відбір матеріалу. Процедура неболюча. За бажанням пацієнтки може виконуватися анестезія.

Час для проведення дослідження визначає лікар індивідуально в кожному конкретному випадку. Найчастіше процедура виконується на 8-11 день циклу і дозволяє оцінити статус ендометрія на момент дослідження.

Біопсія ендометрія в клініці ІГР перед ЕКО дозволяє:

Біопсія ендометрія в медичному центрі ІГР проводиться в комфортних для пацієнтки умовах. Після маніпуляції можуть виникати незначні ниючі болі внизу живота (схожі на ті, які бувають в перші дні менструації), а також мізерні кров'янисті виділення, що мажуть із зовнішніх статевих шляхів, які проходять через 2-5 днів після забору матеріалу на аналіз.

Кілька безуспішних спроб ЕКО не вирок. Лікарі клініки ІГР готові прийти на допомогу безплідним парам і надати якісну медичну допомогу в питаннях репродуктології, яка відповідає європейським стандартам.