м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Прогресивні методи лікування безпліддя у чоловіків і жінок

Безпліддя у 90% випадків всього лише діагноз, який говорить про збій в організмі, з яким можна і потрібно боротися. Якщо лікар діагностував порушення фертильності, не варто впадати у паніку! Сучасна медицина пропонує прогресивні методи їх лікування. Вони ефективні, безпечні, доступні за ціною. З їх допомогою можна відновити фертильність і досягти мети - народження довгоочікуваної дитини.

В останні роки сучасні репродуктивні технології стрімко розвиваються. Вони дозволяють допомогти бездітним сім'ям в, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Кожна пара з діагнозом безпліддя проходить свій шлях до мети. "Медичний центр ІГР" і фахівці клініки готові пройти цей шлях разом з вами! Ми пропонуємо індивідуальний уважний підхід до кожного пацієнта і професійну медичну допомогу у питаннях діагностики і лікування безпліддя.

Турбує безпліддя - не бійтеся, дійте!

Найефективніші методи лікування порушень фертильності, які використовуються у клініці ІГР - це:

Прогресивні допоміжні репродуктивні технології застосовуються при:

 1. Генетичній патології у майбутніх батьків.
 2. Непрохідності маткових труб у жінки.
 3. Важких факторах чоловічого безпліддя.
 4. Передчасному виснаженні яєчників.
 5. Вроджених вадах розвитку статевих органів.
 6. Низьку якість генетичного матеріалу.

Статистика говорить про те, що за допомогою ДРТ у світі вже народжені понад 5 мільйонів дітей. Середня ефективність застосування прогресивних технологій становить 40-45%, а в окремих випадках досягає 70%.

Щорічно понад 1 мільйон сімейних пар проходять лікування різноманітних форм безпліддя за допомогою екстракорпорального запліднення, ЕКО + ІКСІ та інших прогресивних методик.

Цікаві факти про штучне запліднення ЕКЗ

У клініці ІГР вас чекає дружня атмосфера, що збільшує ймовірність успішного зачаття дитини. Наші лікарі регулярно проходять підвищення кваліфікації за кордоном і впроваджують прогресивні методики лікування порушень фертильності у пацієнтів різного віку.

Якщо не вдається самостійно зачати і народити здорового малюка, не варто хандрити! Ваше щастя на відстані 9 місяців від вас! Ми готові докласти максимум зусиль, застосувати на практиці досвід і знання, а також допоміжні репродуктивні технології, щоб допомогти кожній бездітній парі зачати, виносити і народити таку довгоочікувану дитину.

Прогресивні методи лікування безпліддя у медичному центрі IGR - це:

 1. Доступні ціни на медичні послуги європейського рівня.
 2. Консультації та допомога провідних фахівців у сфері репродуктивних технологій.
 3. Потужна матеріально-технічна база.
 4. Індивідуальний уважний підхід до кожного пацієнта.
 5. Високі показники ефективності ЕКО, ЕКО + ІКСІ і інших методик - до 60% уже у першому протоколі.
 6. Безпека для вашого здоров'я.
 7. Повна конфіденційність.

ЕКО запліднення (IVF)

Найефективніший і популярний прогресивний метод боротьби з безпліддя - екстракорпоральне запліднення. Технологія «запліднення у пробірці» застосовується у всіх розвинених країнах - США, Франції, Ізраїлі, Німеччині і т.д

Вдосконалені протоколи лікування, застосування сучасних лікарських препаратів і високотехнологічного медичного обладнання гарантують високу ефективність процедури.

Якщо ви хочете пройти лікування безпліддя за рахунок ЕКО, зверніться у провідний репродуктивний центр України - медичний центр ІГР. Результативність терапії у нас становить, у середньому, 50%. В окремих випадках - 70%. При цьому самі лікарі відзначають, що ЕКО стає все більш доступною за ціною і безпечною процедурою для здоров'я пацієнтів.

Що таке ЕКО?

Це допоміжна репродуктивна технологія, при якій процес злиття яйцеклітини і сперматозоїда проводиться поза тілом жінки, а в лабораторних умовах за допомогою лікаря-лаборанта.

Технологія ЕКО впроваджена у світову медицину близько 40 років тому і визнана «золотим стандартом» лікування складних форм жіночого і чоловічого безпліддя.

У загальних рисах технологію ЕКО можна представити таким чином:

Діагностика сімейної пари, яка звернулася до медичного центру ІГР для штучного запліднення.

Фолікулярна стимуляція по протоколам з допомогою застосування комплексу сучасних гормональних препаратів для отримання в одному циклі відразу декількох яйцеклітин, придатних для запліднення.

Отримання генетичного матеріалу для штучного запліднення. Чоловіки надають матеріал (сперму) після природної еякуляції. У деяких випадках сперматозоїди можуть бути отримані шляхом біопсії придатка яєчка або самого яєчка. Забір ооцитів у пацієнтки виконується під загальною короткочасної анестезією шляхом пункції яєчників.

У деяких випадках етапи приживання ембріона контролюються за допомогою УЗД і лабораторних аналізів на деякі гормони.

Переваги екстракорпорального запліднення

 1. Можливість мати дітей парам з діагнозом безпліддя, коли домогтися настання зачаття своїми силами не виходить.
 2. Висока ефективність лікування (в середньому, до 50%).
 3. Безпека для здоров'я пацієнтів.
 4. Доступна ціна. З кожним роком ЕКО стає все більш популярною медичною послугою, до якої вдаються бездітні пари з Києва та інших міст України та світу.
 5. Можливість народити двійню.
 6. Мінімізація ризику народження хворої дитини завдяки проведенню передімплантаційної генетичної діагностики.
 7. Мінімальна вірогідність передачі потомству важких генетичних недуг.

Детальніше дізнатися про можливості народження дитини за допомогою ЕКЗ ви можете у клініці ІГР або зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами. Після очної консультації та комплексної діагностики лікар підбере метод лікування, який буде виправданий і найбільш ефективний у конкретному випадку.

Наявність потужної матеріально-технічної бази, кваліфікованих лікарів, сучасних лікарських препаратів і застосування передових репродуктивних технологій гарантують високі шанси на успішне запліднення.

ICSI (ІКСІ)

Все частіше у репродуктивній медицині застосовується такий прогресивний метод лікування безпліддя, як ІКСІ. Суть полягає у тому, що жіноча яйцеклітина запліднюється знерухомленим сперматозоїдом за допомогою спеціального мініатюрного інструменту. При цьому спермій хорошої якості ін'єкцірується безпосередньо всередину ооцита.

Сама технологія була розроблена, як ефективний метод боротьби зі складними формами чоловічого безпліддя. Шанс стати батьками отримали пари, у яких чоловік раніше вважався безплідним.

Щоб здійснити запліднення за допомогою ICSI, досить отримати лише один сперматозоїд. Саме цим ІКСІ відрізняється від класичного екстракорпорального запліднення.

ЕКО і ICSI: у чому відмінності?

І перша і друга технологія відноситься до допоміжних репродуктивних методів. Однак, при традиційному ЕКО ситуація розвивається за більш природним сценарієм. Лікар-лаборант рощміщує у спеціальну гущавину яйцеклітину і додає досить велику кількість обробленої сперми, в якій міститься багато сперматозоїдів. Після цього процес запліднення відбувається самостійно.

При ICSI відбирається лише один спермій, який вводиться безпосередньо у яйцеклітину. ІКСІ проводиться в рамках програми ЕКЗ і включає основні етапи:

Показання до ICSI

ІКСІ в медичному центрі ІГР проводиться за показаннями при підтвердженому чоловічому безплідді. Інші показання для проведення процедури:

 1. Відсутність ембріонів при проведенні ЕКО в анамнезі.
 2. Низький відсоток запліднення ооцитів.
 3. Знижена кількість сперміїв у насінної рідини, їх низька рухливість і порушення в морфології.
 4. Невелика кількість ооцитів, отриманих після гормональної стимуляції пацієнтки.
 5. Позитивний МАР-тест.
 6. Вірусні та бактеріальні захворювання.
 7. Пройти лікування за допомогою прогресивних репродуктивних технологій ви можете у клініці ІГР у Києві. У нас працюють досвідчені лікарі, в яких є все необхідне, щоб провести процедуру ICSI відповідно до європейських та міжнародних стандартів, на найвищому рівні.

Переваги ІКСІ

Сама методика досить дорога. Однак, висока ціна цілком виправдана масу переваг:


У медичному центрі ІГР ефективність ICSI досягає 80%. У деяких випадках, з незалежних від лікарів причин, вагітність все ж не наступає. Найчастіше таке трапляється при поганій якості статевих клітин. У такому випадку на допомогу приходять донорські програми. Донорські ооцити і сперма підвищують шанси на успішне запліднення і народження дитини в найближчому майбутньому!