м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Про нас

Безпліддя - проблема, з якою стикаються багато пар в Україні. Якщо ви прийняли рішення почати боротьбу з недугою, ви зробили правильний вибір і перший крок на зустріч своїй мрії про довгоочікуване батьківство і материнство. Стати батьками - це величезна диво!

Щоб успішно пройти шлях від діагностики, лікування, вагітності та народження дитини, важливо вибрати спеціалізований медичний центр. Ви можете звернутися в нашу ЕКО клініки в Києві і пройти свій шлях разом з нами. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти кожному пацієнту і ось вже більше 20 років успішно лікуємо безпліддя всіх форм і видів як у чоловіків, так і у жінок.

Незалежно від того, з-за чого виникло безпліддя у вашому випадку, з вами будуть працювати досвідчені лікарі - експерти в своїй сфері. Наші фахівці складуть індивідуальний план обстеження і лікування.

Основні напрямки нашої роботи:

При зверненні в Інститут Генетики Репродукції вас чекає консультація фахівця, на якій ви зможете отримати відповіді на всі запитання. Ми підберемо індивідуальну сміху лікування і запропонуємо оптимальну методику відновлення репродуктивної функції з урахуванням першопричин безпліддя.

Можете не сумніватися в тому, що ми намагаємося зробити все можливе і неможливе, щоб подарувати кожній безплідною парі радість батьківства і материнства. При зверненні в наш репродуктивний центр, ви гарантовано залишитеся задоволені результатом.

Ми серйозно ставимося до мрій своїх пацієнтів і надаємо якісні медичні послуги європейського рівня.

Щоб ви дізналися про нас більше, пропонуємо 10 цікавих фактів про ЕКО клініці ІГР:

Медичний центр ІГР - спеціалізований медичний заклад, основна спеціалізація якого - діагностика і лікування за допомогою сучасних технологій найбільш поширених форм жіночого і чоловічого безпліддя.
У клініці постійно впроваджуються нові технології і використовуються індивідуальні програми терапії.
Лікарі медичного центру - це досвідчені фахівці вищої категорії, який постійно підвищують рівень своєї кваліфікації. Багато з них - доктора наук.

При першому зверненні до нас ви гарантовано отримаєте детальну консультацію лікаря, під час якої буде складена індивідуальна схема лікування.

Ми гарантуємо максимально уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Тільки у нас працюють найкращі генетики України.

Ми завжди реально оцінюємо шанси на успішне лікування і озвучуємо ймовірність вагітності в кожному конкретному випадку.
Наші лікарі - це команда кращі фахівців в питаннях генетики, репродукції, ембріології і гінекологи. Наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують різноманітні конференції, симпозіуми, семінари, щоб бути в курсі передових методик діагностики та лікування безпліддя.

Всі аналізи і діагностичні процедури можна пройти і здати в умовах однієї клініки. Вам не доведеться їздити в інші мед центри і стояти в чергах в лабораторії, щоб здати той чи інший аналіз.