м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

Зробити обстеження для визначення рівня α-глюкозидази в еякуляті (сіменній плазмі) можна у клініці IGR

пройти обследование для определения уровня α-глюкозидазы в эякуляте (семенной плазме)

«Медичний центр ІГР» поповнює спектр досліджень для чоловіків. Відтепер в нашому медичному центрі Ви зможете пройти обстеження для визначення рівня α-глюкозидази в еякуляті (сіменній плазмі).

Нейтральна ізоформа α-глюкозидази – фермент, що виробляється у придатках яєчок та є достовірним маркером їх функціональної здатності.

Хоча утворення сперматозоїдів відбувається в яєчку, основні процеси дозрівання, зберігання та транспорту сперматозоїдів зосереджені в його придатку (епідідімісі). Сперматозоїди, які надходять до придатку яєчка, нерухомі і нездатні до запліднення. Таким чином, отримуючи результат аналізу на α-глюкозидазу, ми маємо додаткову можливість оцінити функцію придатків яєчок.

Рекомендується проводити вимірювання активності α-глюкозидази для виявлення можливих факторів, що впливають на фертильність – здатність зрілого організму виробляти потомство.

Чому важливо знати рівень α-глюкозидази?

У пацієнтів із двосторонньою обструктивною азооспермією, що спричинена закупоркою провідних шляхів, «вище» придатків, спостерігаються дуже низькі концентрації цього ферменту в еякуляті. При азооспермії внаслідок порушень процесів сперматогенезу, непрохідності (обструкції) між придатками та яєчками або в самих яєчках, зберігається нормальна активність цього ферменту. Таким чином, визначення активності α-глюкозидази у сіменній плазмі чоловіків з азооспермією у більшості випадків дозволяє диференціювати причину азооспермії.

При олігозооспермії помірне зниження α-глюкозидази говорить про часткову непроходимість (обструкцію) в придатках, пов'язану з інфекціями або запальними захворюваннями. У чоловіків з нормозооспермією, але зі зниженням рухливості сперматозоїдів (астенозооспермія), за рівнем α-глюкозидази можна судити про функціональну недостатність придатків яєчок, що призводить до зміни мембран статевих клітин та патології середньої частини та хвоста сперматозоїдів. Зниження функції придатків яєчок спостерігається за андрогенної недостатності будь-якого походження.

Підготовка до аналізу:

Код тесту 0297

Чекаємо на Вас!