м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

НІПТ - ВТ. Неінвазивний пренатальний тест високої точності

Неінвазивний пренатальний тест НІПТ-ВТ дозволяє визначити стать плода і часто зустрічаються хромосомних захворювань від 10 до 14 тижнів, що дозволяє виключити народження дитини з генетичними захворюваннями зчепленими зі статтю (гемофілія А, миодистрофия Дюшенна і ін.).

Увага! З радістю повідомляємо, що в «Медичному центрі ІГР» стали доступні нові варіанти неінвазивного пренатального тесту НІПТ-ВТ, з якими Ви можете ознайомитися нижче. Тепер Ви зможете отримати до стандартного скринінгу хромосомних порушень безкоштовний бонус, а саме дослідження у плода генних захворювань, таких як муковісцидоз, фенілкетонурія і інші. (З умовами отримання бонусу і з повним списком патологій Ви можете ознайомитися тут.)

Тест НИПТ в Киеве. Определение пола ребенка и возможных хромосомных заболеваний

1086 НІПТ-ВТ Неінвазивний пренатальний тест високої точності (трисомії 13, 18, 21, анеуплодії Х, Y; стать плоду) 8500 Грн.

Телефони для запису: (044) 220-00-03, (096) 220-00-03, (095) 220-00-03, (093) 220-00-03.

Чи існують обмеження за віком для НІПТ-ВТ?

Для проведення НІПТ-ВТ немає обмеження за віком вагітної, жінки будь-якого віку або груп ризику можуть зробити НІПТ-ВТ. Незважаючи на те, що ризик виникнення хромосомних патологій плода зростає з віком матері.

На якому терміні можна звертатися до НІПТ-ВТ?

Дані хромосомні порушення можуть траплятися в будь-якому віці. НІПТ-ВТ - це тест з високими показниками достовірності, який може бути виконаний, починаючи з 10-ти тижнів вагітності.

У чому особливість НІПТ-ВТ?

При виконанні дослідження аналізується вільна фетальная ДНК з материнської плазми. Мультиплексний паралельний аналіз конкретних областей застосовується для визначення кількості копій хромосом 21, 18, 13, X, Y, а також дозволяє встановити статі плоду.

Тест НІПТ-ВТ забезпечить діагностику по крові матері всіх зазначених хромосомних патологій плода і, таким чином, дасть можливість знизити необхідність в проведенні інвазивного діагностичного тестування, яке несе ризик для несприятливого перебігу вагітності.

Звернувшись в «Медичний Центр ІГР», Ви отримаєте комплексну діагностику та консультації фахівців, які дадуть Вам на всі Ваші запитання.

Ми знаходимося за адресою
м. Київ, пр-т Перемоги, 121-б

На ваші питання відповідатимуть наші координатори за телефонами

(095) 220-00-03, (096) 220-00-03, (093) 220-00-03, (044) 220-00-03,

Відвідайте наш сайт: www.igr.com.uа

Що таке пренатальна діагностика?

Дане дослідження дозволяє вагітній жінці дізнатися про стан плода, як фізіологічному, так і генетичному, ще до його народження.

Якими бувають пренатальні дослідження?

Існує два типи пренатальної діагностики: інвазивна і неінвазивна.

  • Протягом першого триместру проводиться загальноприйнятий неінвазивний пренатальний скринінг, заснований на даних ультразвукового дослідження та біохімічних показниках крові вагітної. У комбінації з материнським віком оцінюється ризик генетичного стану плода без дослідження фетальної ДНК.
  • Якщо результати скринінгу вказують на високий ризик наявності хромосомної патологііу плода, тоді доктор рекомендуватиме инвазивную пренатальну процедуру, таку як амніоцентез, який має дуже високу точність (99,9%), але в 0,1% може привести до порушення перебігу вагітності.

Але, як відомо, протягом вагітності фетальная ДНК подорожує від плаценти до материнського кров'яному руслу і циркулює там з її власної ДНК.

Наскільки точний і безпечний НІПТ-ВТ?

Тип теста Точность Безопасность
Скрининг первого триместра Низкая (85%) Нет риска прерывания беременности
Инвазивная пренатальная диагностика Высокая (99,9%) 0,1% риска прерывания беременности
НИПТ-ВТ
неинвазивный пренатальный тест высокой точности
Высокая (>99%) Нет риска прерывания беременности

І тепер за допомогою НІПТИ-ВТ є можливість знизити ймовірність в необхідності проведення інвазивної пренатальної процедури, а також з високою точністю (> 99%) визначити аномальне кількість хромосом 13, 18, 21, X, Y по крові вагітної жінки.

Для чого виконується НІПТ-ВТ?

НІПТ-ВТ дозволяє виявить найбільш поширені хромосомні патології плода - генетичне стан, що виникає при аномальному кількості хромосом.

Синдром Дауна характеризується розвитком вроджених аномалій і розумових порушень у дитини, і зустрічається в одному випадку з 700 вагітностей. Хоча ймовірність виникнення трисомії 21 у плода існує в будь-якому віці жінки, в разі вагітності жінок старше 35 років ризик значно підвищується.

Синдром Едвардса і синдром Патау зустрічаються рідше - 1 випадок на 3000 і 1 - на 10000 вагітностей, відповідно. Вони призводять до виникнення важких вад розвитку плоду, несумісних з його життям.

Синдроми, пов'язані з порушенням кількості статевих хромосом, також є частими хромосомними патологіями.

Синдром Шерешевського - Тернера (моносомія Х) зустрічається з частотою 1: 2500 серед новонароджених, але ще частіше - в абортивному матеріалі при мимовільному перериванні вагітності. Жінки з даними синдромом мають особливості будови тіла, недорозвинені репродуктивні органи, внаслідок чого виникає безпліддя.

Синдром трисомії Х зустрічається рідше, ніж моносомия Х, а саме в 1 випадку на 10000 новонароджених. Характерними для даної патології є високий зріст жінки, а також негативно впливає на здатність до навчання і фізичний розвиток. При цьому фертильна функція зберігається.

Однією з найбільш частих кількісних патологій статевих хромосом є синдром Клайнфельтера, частота якого становить 1: 500 новонароджених. При цьому синдромі порушується фізичний і розумовий розвиток. Чоловіки з даною патологією безплідні.

Також існує синдром дісоміі Y (синдром Джейкобса), при якому чоловіки має додаткову копію хромосоми Y, Дана патологія також вважається частою (1: 1000 новонароджених), і характеризується особливостями поведінки і здатності до навчання. На відміну від чоловіків з синдромом Клайнфельтера, чоловіки з дісоміі Y можуть мати дітей.

 НИПТ-ВТ - неинвазивный пренатальный тест высокой точности

НІПТ - Вт

неінвазивний пренатальний тест високої точності

 

Дивіться також по темі:

НІПТ-Вт. Інформаційна анкета

Інформована добровільна згода пацієнта

Приклад результату дослідження НІПТ-ВТ

Флаєр порівняльної характеристики методів пренатальної діагностики