м. Київ, проспект Берестейський, 121-Б 8:00 - 17:00 ПН-СБ

6, 7, 8 тиждень вагітності визначення статі дитини за аналізом крові з пальця матері

Определение пола плода с 8-ой недели беременностиРезультат дослідження може бути відомий вже через 3 робочих дня!
Особливо даний тест важливий для сімей, де є носії генетичних захворювань, пов'язаних зі статтю (гемофілія, миодистрофия Дюшена і інші). Якщо ви представляєте укладення докторів або результати, що підтверджують наявність даних патологій в сім'ї, тоді дослідження для Вас буде проведено за спеціальною зниженою ціною.
Що здати матеріал для аналізу, не потрібно спеціальної підготовки або попереднім записом. Процедура займе у Вас не більше 15 хвилин. Все, що Вам потрібно, це:

  1. Прийти в «Медичний центр ІГР»;
  2. Здати кров з пальця (капілярна кров);
  3. Отримати результат.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами (044) 220-00-03, (096) 220-00-03, (095) 220-00-03, (093) 220-00-03.

Де пройти ДНК-тест в Києві?

Сьогодні в Києві працюють десятки клінік і лабораторій, в яких проводиться ДНК діагностика. Спеціалізований медичний заклад, який займається питаннями діагностики та лікування безпліддя, а також проводить визначення статі дитини на ранніх термінах є "Медичний центр ІГР". Ми пропонуємо найточніші методи дослідження і швидкі терміни виконання аналізів. Звернувшись в клініку ви зможете точно дізнатися, появи дівчинки або хлопчика варто очікувати найближчим часом. Щодня до нас в клініку звертаються десятки пар, які втомилися терзати себе сумнівами «хлопчик чи дівчинка?». Якщо для вас принципово важлива стать майбутньої дитини, поспішіть здати аналіз найближчим часом і розвіяти свої здогадки. Ми використовуємо сучасне обладнання, високоякісні витратні матеріали імпортного виробництва. Аналізи у нас виконують досвідчені генетики та лаборанти з великим досвідом роботи. Все це гарантує точні результати!

Чому нам довіряють?

  • великий спектр послуг лабораторної діагностики;
  • доступні ціни;
  • швидкість виконання аналізів;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • комфортні умови перебування в медичному центрі.

З «Медичним центром ІГР» навіть найнеймовірніше стає реальним!