м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Повний комплекс лабораторних досліджень МЦ ІГР

Анализы в лаборатории клиники ИГР в Киеве

Як відомо, саме результати вищевказаних аналізів є основними діагностичними показниками для оцінки стану організму при гострих і хронічних захворюваннях.

Лабораторія оснащена новим сучасним обладнанням, використовує якісні реактиви, а висококваліфікований персонал виконає свою роботу швидко і на високому рівні, що дозволить Вам в найкоротші терміни отримати результати досліджень.

Медичний центр ІГР піклується про Ваше всебічне здоров'я!

Забір крові до 17:00.

Спермограма за попереднім записом

У суботу робочий день до 19:00, тобто забір матеріалу до 16:00.

1,2,9 травня вихідним.

Термінові результати аналізів (день в день) або на ранок - за попереднім записом!

Перелік загальноклінічних аналізів, результати яких будуть готові протягом 3-х годин * після забору біологічного матеріалу:

Загальноклінічні аналізи крові

Общий анализ крови 175 грн
2 Группа, резус-фактор 200 грн
Коагулограмма 355 грн
Общий билирубин 85 грн
5 Прямой билирубин 80 грн
Общий белок 85 грн
Креатинин 105 грн
Мочевина 90 грн
Глюкоза 105 грн
10 Тест толерантности к глюкозе 195 грн
11 Аланинаминотрансфераза (АЛТ)  75 грн
12 Аспартатаминотрансфераза (АСТ) 75 грн

Дослідження на інфекції по крові

13 Гепатит В НВs Ag  230 грн
14 Гепатит С анти-HCV  205 грн
15 Сифилис  
16 Токсоплазма Ig M  250 грн
17 Токсоплазма Ig G  240 грн
18 Краснуха Ig G  260 грн
19 Цитомегаловирус Ig M  210 грн
20 Цитомегаловирус Ig G  210 грн

Тиреоїдна панель (кров)

21 Тиреотропный гормон  250 грн
22 Т4 свободный  240 грн
23 Антитела к тиреоглобулину  250 грн
24 Т3 свободный  240 грн
25 Антитела к тиреопероксидазе  250 грн

Визначення рівня гормонів в крові

27 Пролактин  290 грн
28 Фолликулостимулирующий гормон (ФСГ )  250 грн
29 Прогестерон  295 грн
30 Эстрадиол  255 грн
31 Хорионический гонадотропин  человека (ХГЧ) срочный 375 грн
32 Лютеинезирующий гормон (ЛГ)  250 грн

Дослідження сечі

33 Общий анализ мочи (с микроскопией осадка)  
34 Анализ мочи по Нечипоренко  85 грн
35 Бактериологический посев мочи с чувствительностью к антибиотикам(2-е суток)  420 грн

Дослідження урогенітальних виділень

36 Урогенитальний мазок  - микроскопия  165 грн
37 Выявление хламидии (соскоб с половых путей)  175 грн
38 Бактериологический посев урогенитальных выделений с чувствительностью к антибиотикам(2-е суток)  160 грн
39 Цитологическое исследование (2-е суток)  160 грн

 

*Виняток становлять бактеріологічні посіви і цитологічне дослідження урогенітальних виділень, що виконуються протягом 2-х діб

Наші контакти:

  • (044) 220-00-03
  • (096) 220-00-03
  • (095) 220-00-03
  • (093) 220-00-03

Адреса: м.Київ, проспект Перемоги, 121-Б (поруч з метро Житомирська)

Час роботи: 8:00 - 20:00 (Пн-Сб)


Термінологія:

Загальний аналіз крові

Один з основних тестів лабораторного обстеження пацієнта, який використовує лікар в повсякденній практиці.

Відображає загальне фізіологічний стан організму людини, визначає його гематологічний статус. Містить інформацію про стан кровотворної системи і її реагуванні на різні зовнішні і внутрішні чинники. Система крові і її компоненти дуже реактивні і динамічні, їм належить важлива роль у всіх захисних, адаптаційних, компенсаторних і патологічних реакціях організму.

Широко використовується в діагностиці, контролі за ефективністю лікування багатьох захворювань.

Часто відхилення, які виявляють за допомогою цього дослідження, допомагають лікареві правильно спланувати подальше обстеження і лікування пацієнта.

Виконується на автоматичному гематологічному аналізаторі Mythic 18 (Швейцарія), який відрізняється високою точністю і відтворюваністю результатів.

Включає в себе наступні основні показники периферичної крові:

- кількість лейкоцитів

-кількість еритроцитів

концентрація гемоглобіну

-гематокріт

-ерітроцітарние індекси (середній обсяг еритроцита, середній вміст гемоглобіну в еритроциті, середня концентрація гемоглобіну в еритроциті, ширина розподілу еритроцитів)

-кількість тромбоцитів

-тромбокріт

-тромбоцітарние індекси (середній обсяг тромбоцита, ширина розподілу тромбоцитів).

Також це дослідження включає в себе визначення швидкості осідання еритроцитів і підрахунок лейкоцитарної формули.

Коагулограма

Дослідження системи гемостазу - однієї з найважливіших систем в забезпеченні життєдіяльності організму. Система гемостазу тісно пов'язана з функціональним состояніемвсех органів і систем організму, вона здійснює дві функції: підтримання крові в рідкому стані всередині судин і утворення тромбів при пошкодженні судинної стінки для зупинки кровотечі. Вона умовно розділена на системи згортання, протизгортання і фібриноліз. Касада згортання крові прийнято розділяти на два шляхи - внутрішній і зовнішній.

Скринінгове дослідження системи гемостазу в цілому і окремих його ланок.

Для виявлення порушень гемостазу в якості первинного скринінгу пропонується необхідний і достатній комплекс тестів: визначення протромбінового часу (в тому числі відсоток активності по Квіку і міжнародне нормалізувати відносини), активованого часткового тромбопластинового часу, вміст фібриногену, визначення тромбінового часу. Ці тести характеризують як зовнішній так і внутрішній шляху згортання крові і дозволяють лікарю вибрати напрямок подальшого обстеження пацієнта а також проводити контроль за ефективністю проведення терапії (гемостатической, дезагрегантну, антикоагуляційної, фібринолітичної).

Визначається на коагулометре HumaClotJunior (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Дозволяє виявити порушення рівноваги між окремими ланками гемостазу і розробити оптимальну профілактику порушень в цій системі.

Загальний білок

Показник білкового обміну, що відображає загальний вміст білків в сироватці крові.

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: гострі і хронічні інфекції, патологія печінки і нирок, порушення харчування, термічні опіки, скринінгові обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями та під час вагітності)

Креатинін

Кінцевий продукт метаболізмакреатінфосфата_ речовини, що бере участь в механізмах бистрогообеспеченія енергетичних потреб м'язового скорочення.

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: діагностика захворювань нирок, захворювання скелетних мишц.скрінінговие обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями та під час вагітності)

Мочевина

Основний азотвмісний продукт метаболізму білків.

Визначення рівня сечовини сироватки крові, поряд з креатинином, використовують для оцінки видільної функції нирок.

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: дослідження функції нирок і печінки, ниркова недостатність, печінкова недостатність, скринінгові обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями та під час вагітності)

Глюкоза

Продукт вуглеводного обміну, основний енергетичний субстрат організму.

Концентрація глюкози в крові визначається співвідношенням процесів її утворення та утилізації, які регулюються різними гормонами. Вміст глюкози в крові коливається у вузькому діапазоні значень. Її визначення є головним лабораторним тестом в діагностиці діабету і дозволяє виявити порушення вуглеводного обміну ще до клінічних проявів захворювання.

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: цукровий діабет I СтІІ типів, патологія підшлункової залози, наднирників, гіпофіза, захворювання печінки, визначення толерантності до глюкози у осіб з групи ризику розвитку цукрового діабету, ожиріння, діабет вагітних, скринінгові обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями і під час вагітності)

Загальний білірубін

Продукт розпаду гемоглобіну, міоглобіну і цитохромів, один з основних компонентів жовчі

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: гемолітичні анемії, захворювання печінки, холестаз, діагностична діагностика жовтяниці різної етіології, скринінгові обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями та під час вагітності)

АлАТ

Аланінамінотрансфераза (АЛТ) є ферментом, який входить в класі трансфераз. Він знаходиться, головним чином, у печінці також в нирках, міокарді, скелетних м'язах і підшлунковій залозі.

Якщо енергетичний метаболізм клітин печінки порушується інфекційними факторами (наприклад, вірусний гепатит) або токсичними, то це призводить до збільшення проникності клітинних мембран з проходженням в сироватку компонентів цитоплазми (цитоліз). АЛТ

є показником цитолізу, самим вивченим, і, на думку більшості авторів, є найпоказовішим навіть для виявлення мінімальних поразок печінки.

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: діагностика хвороб печінки ,, скринінгові обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями та під час вагітності)

АсАТ

Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - це фермент, який є представником класу трансаміназ .На відміну від AЛT, який зустрічається, головним чином, в печінці,

АСТ присутня вво багатьох тканинах: міокарді, печінці, скелетних м'язах, нирках, підшлунковій залозі, тканини мозку, селезінці, будучи менеехарактерним показником функції печінки.

Визначається на біохімічному аналізаторі HumaLyzerPrimus (Human, Німеччина) з використанням тест-систем виробництва Human (Німеччина).

Показання до призначення аналізу: діагностика інфаркту міокарда та інших захворювань серцевого м'яза, захворювання печінки, патологія скелетних м'язів, скринінгові обстеження (в тому числі, перед оперативними втручаннями та під час вагітності)

ФСГ

Гормон, що синтезується в передній долі гіпофіза. Регулятор розвитку оваріальних фолікулів в жіночому організмі і сперматогенезу - в чоловічому. Один з базових тестів в діагностиці патології репродуктивної системи як у жінок, так і у чоловіків.

Показання до призначення аналізу: безпліддя, порушення менструального циклу, синдром полікістозних яєчників, ендометріоз, контроль ефективності гормонотерапії, зниження лібідо і потенції, диференціальна діагностика гіпогонадизму у чоловіків.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

ЛГ

Гормон, що синтезується в передній долі гіпофіза. У жінок стимулює синтез естрогенів, регулює секрецію прогестерону і формування жовтого тіла. У чоловіків стимулює синтезу тестостерону.

Показання до призначення аналізу: безпліддя, порушення менструального циклу, синдром полікістозних яєчників, ендометріоз, визначення часу вірогідної овуляції, контроль ефективності гормонотерапії, зниження лібідо і потенції, диференціальна діагностика гіпогонадизму у чоловіків.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Пролактин

Гормон, що синтезується в передній долі гіпофіза. Стимулює проліферацію молочної залози і секрецію молока.

Високі дози пролактину впливають на менструальну фунцию, дають ановуляторнийеффект.Регуліруетводно -солевой обмін, затримуючи виділення води і натрію нирками, стимулює всмоктування кальцію

Показання до призначення аналізу: безпліддя, галакторея, циклічна біль в молочній залозі, мастопатія, ановуляція, порушення лактації в післяпологовий період, ожиріння, гірсутизм, гінекомастія (у чоловіків).

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Естрадіол

Найбільш активний з жіночих статевих гормонів (естрогенів). Уженщін виробляється переважно в яєчниках. Контроль секреції здійснюється ФСГ, ЛГ і пролактином.

У чоловіків утворюється в сім'яниках, в корі надниркових залоз, значна частина - в периферичних тканинах за рахунок перетворення андрогенів.

У жіночому організмі забезпечує формірованіеполовой системи за жіночим типом, розвиток жіночих статевих ознак, становлення і регуляцію менструальної функції. У жінок дітородного віку рівень естрадіолу в крові залежить від фази менструального циклу, найбільш високий рівень відзначається в пізню фолікулярну фазу. Овуляція настає через 24 - 36 годин після виникнення надпорогового рівня естрадіолу. Після овуляції рівень гормону знижується, виникає другий менший за амплітудою підйом. Під час вагітності концентрація естрадіолу наростає до моменту пологів.

Показання до призначення аналізу: безпліддя, порушення менструального циклу, синдром полікістозних яєчників, контроль ефективності гормонотерапії, оцінка функціонування фетоплацентарного комплексу на ранніх термінах вагітності, ознаки фемінізації у чоловіків.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Прогестерон

Гормон жовтого тіла яєчників і плаценти, необхідний для всіх стадій вагітності. Образутся в яєчниках і в невеликій кількості в корі надниркових залоз. Готує ендометрій матки до імплантації заплідненої яйцеклітини, а потім сприяє збереженню вагітності, пригнічуючи активність гладких м'язів матки. Поза беременнсості секреція прогестерону починає зростати в предовуляторном період, досягаючи максимуму в середині лютеїнової фази.Определеніе рівня прогестерону використовують для оцінки його лютеїнової фази і контролю ефективності овуляції.

Показання до призначення аналізу: безпліддя, порушення менструального циклу, синдром полікістозних яєчників, контроль ефективності гормонотерапії, оцінка функції жовтого тіла, оцінка ризику переривання вагітності на ранніх термінах, виявлення причин маткових кровотеч.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

ТТГ

Гормон гіпофіза. Визначення ТТГ є основним тестом для дигностики захворювань щитовидної залози Основна його функція - підтримання структури та функціональгой активності щитовидної залози, регуляція синтезу і секреції тиреоїдних гормонів.

Показання до призначення аналізу: діагностика порушень функції щитовидної залози (гіпо- або гіпертиреоз), порушення репордуктівной функції у жінок, а також у період вагітності для профілактики вродженого гіпотиреозу, потенційно небезпечного для плоду, спостереження за станом пацієнта після замісної терапії.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Т4 вільний (тироксин)

Тироксин - основний гормон щитовидної залози, виробляється під контролем ТТГ, секреція якого знаходиться в зворотній залежності від рівня тиреоїдних гормонів. Недолік і надлишок тиреоїдних гормонів позначається практично на будь-якому процесі життєдіяльності. Оптимальний рівень цих гормонів важливий для функціонування ЦНС, вони впливають на багато обмінні процеси, необхідні для нормального метаболізму кісткової тканини.

Т4 вільний - вільний, не пов'язаний з транспортними білками плазми крові, тироксин.

Показання до призначення аналізу: діагностика порушень функції щитовидної залози (гіпо- або гіпертиреоз), післяродова дисфункція щитовидної залози.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Т3 вільний (трийодтиронін)

Т3свободний - вільний, не пов'язаний з транспортними білками плазми крові, трийодтиронін. Синтезується клітинами щитовидної залози, а також утворюється з Т4.Т3свободний забезпечує весь спектр метаболічної активності щитовидної залози. І хоча е концентрація Т3 в 3-4 рази нижче, ніж Т4 ,, його фізіологічна активність вище в 5-10 разів.

Показання до призначення аналізу: діагностика порушень функції щитовидної залози (гіпо- або гіпертиреоз), післяродова дисфункція щитовидної залози.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Антитіла до тиреоїдної пероксидази

Аутоантитіла до ферменту клітин щитовидної залози. Високий рівень АТ-ТПО асоціюється з підвищеним ризиком невиношування плоду при вагітності. Виявлення АТ-ТПО на ранніх стадіях вагітності розглядається як індикатор ризику розвитку післяпологового тиреоїдиту.

Показання до призначення аналізу: діагностика аутоімунних захворювань щитовидної залози, скринінг в 1 триместрі беременностідля виявлення ризику тиреоїдних дисфункцій під час вагітності і развитиии післяпологових тиреоїдитів., Виявлення факторів ризику невиношування плоду.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

Антитіла до тиреоглобуліну

Аутоантитіла до білка - попередника тиреоїдних гормонов.Високій рівень АТ -ТГ як і АТ -ТПО вказує на ризик порушення функції щитовидної залози, в тому числі тиреоїдної дисфункції під час вагітності, потенційно небезпечної для плода, післяпологового тиреоїдиту.

Показання до призначення аналізу: діагностика аутоімунних захворювань щитовидної залози, скринінг в 1 триместрі вагітності для виявлення ризику тиреоїдних дисфункцій під час вагітності і развитиии післяпологових тиреоїдитів., Виявлення факторів ризику невинашіваніяплода, зоб, дифузний токсичний зоб.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

TORCH

Особливе місце серед інфекційних захворювань людини займають так звані TORCH- інфекції. Вони характеризуються широкою поширеністю і, як правило, відсутністю чітко вираженої клінічної картини, переважанням латентних (прихованих) форм захворювання, які можуть переходити в гострі форми на тлі вторинних імунодефіцитів

(Наприклад, під час вагітності).

При первинному інфікуванні під час вагітності може проісходітьвнутріутробное інфікування, що приводить до невиношування, мертвонародження, формування вад розвитку, інвалідизації дитини. У зв'язку з цим важливо своєчасне проведення лабораторної діагностики TORCH-інфекцій у жінок, які планують вагітність і у вагітних. Лабораторне обстеження найбільш доцільно проводити до планованої вагітності, це дає можливість зробити необхідні лікувальні або профілактичні заходи, а також дозволяє оцінювати результати, отримані під час вагітності.

IgG к Toxoplasmagondii

Показник наявності специфічного імунітету до Toxoplasmagondii.

Токсоплазмоз - поширена інфекція, яка викликається внутрішньоклітинним паразитом Toxoplasmagondii.Основной джерело надходження паразита в зовнішнє середовище - кішки. Передача інфекції може відбуватися при контактах з твариною. Основну небезпеку захворювання становить для вагітних так як первинний токсоплазмоз призводить до розвитку вад у плода і до уродженому токсоплазмозу новонароджених.

Присутні в крові при гострій, підгострій, хронічній та латентній формах токсоплазмозу. Зазвичай виявляються після закінчення 3-4 тижнів від моменту інфікування і потім виявляються довічно. Виконують захисну функцію і запобігають в переважній більшості випадків повторне інфікування. Визначення IgGкToxoplasmagondii застосовують в скринінгових обстеженнях при плануванні вагітності для виявлення жінок, у яких немає імунітету до токсоплазмозу. Це дозволяє прийняти профілактичні заходи проти первинного інфікування під час вагітності.

Показання до призначення аналізу: скринінгове обстеження до і під час вагітності, повторне дослідження при отриманні сумнівних результатів під час первинного обстеження вагітних.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

IgМ к Toxoplasmagondii

Показник гострої інфекції. З'являються незабаром після інфікування, максимальний рівень спостерігається через 2 тижні, але підвищений рівень цих антитіл може зберігатися до року.

Показання до призначення аналізу: скринінгове обстеження до і під час вагітності, ознаки внутрішньоутробної інфекції, фето-плацентарна недостатність, підозра на вроджений токсоплазмоз у новонароджених.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

IgG до вірусу краснухи

Індикатор наявності імунітету до вірусу краснухи.

Збудник цього інфекційного захворювання - вірус Rubella. Антитіла класу IgGк вірусу краснухи починають вироблятися через 3-4 тижні з моменту інфікування і виявляються після закінчення гострого захворювання довічно, забезпечуючи захист від повторної інфекції. Якщо первинне інфікування краснухою відбувається протягом перших 12 тижнів вагітності, вірус проникає через плаценту і викликає інфікування плода, яке майже завжди призводить до вроджених вад розвитку.

Показання до призначення аналізу: скринінгове обстеження до і під час вагітності, збільшення потиличних, заднешеечних, привушних лімфатичних вузлів, вирішення питання про вакцинацію жінок.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).

IgG до цитомегаловірусу

Цитомегаловірус - широко поширений вірус сімейства герпесвірусів. Інфекція може протікати безсимптомно, у вигляді легкого респіраторного захворювання, а також може супроводжуватися тяжким ураженням внутрішніх органів і ЦНС. Первинна інфекція під час вагітності пов'язана з ризиком внутрішньоутробного зараження, небезпечного для розвитку плода.

Антитіла класу IgG - маркер інфікованості організму, зміст цих антитіл свідчить про поточну або минулу інфекції. Відсутність антитіл свідчить про відсутність інфікування цитомегаловірусом і потенційної можливості первинного інфікування в майбутньому (важливо для вагітних жінок)

Показання до призначення аналізу: скринінгове обстеження до і під час вагітності, ознаки внутрішньоутробної інфекції, фетоплацентарна недостатність, невинащіваніе вагітності.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест - систем виробництва Siemens (Німеччина).

IgМ до цитомегаловірусу

Маркер первинної інфекції та її реактивації.

Показання до призначення аналізу: підозра на гостру інфекцію під час вагітності.

Визначається на автоматичному Імунохемілюмінесцентні аналізаторі Immulite 1000 с використанням тест-систем виробництва Siemens (Німеччина).