м. Київ, проспект Перемоги, 121-Б 8:00 - 18:00 ПН-СБ

Нова послуга. Оцінка рівня оксидативного стресу сперматозоїдів.

«Медичний центр ІГР» радий повідомити про введення нового дослідження, необхідного для якісної оцінки стану сперматозоїдів, а саме оксидативного стресу, якому піддалися клітини.

Доведено, що активні форми кисню (АФК) пошкоджують сперматозоїди і є причиною патологічного стану в 30-80% випадків чоловічого фактора безпліддя. Іони кисню, вільні радикали і пероксиди, викликають безпліддя, впливаючи на різні характеристики: ушкоджують структуру статевих клітин, впливають на вироблення енергії і рухливість призводить до її фрагментації, а також до загибелі сперматозоїда.

Оцінка рівня оксидативного стресу сперматозоїдів допомагає визначити стан якості генетичного матеріалу, пояснити зниження рухливості і кількості сперматозоїдів, а також обсягу еякуляту. Результат даного аналізу дає можливість більш коректно підібрати необхідні препарати для ефективності і поліпшення показників спермограми, змінити спосіб життя і харчування, що є найважливішим фактором для правильного функціонування всього організму і статевих клітин зокрема.

Дослідження на визначення рівня оксидативного стресу виконується протягом 3 днів. Специфічна підготовка не передбачається. Дотримуються правила підготовки як при здачі матеріалу для стандартної спермограми.

Фахівці нашого центру нададуть всебічну консультацію і врахують всі фактори, щоб Ви отримали очікуваний результат!